Wpis z mikrobloga

50 rocznica ksw i w sumie gowniane te walki sa xD jeszce ppv

ksw jedynie moze jechac tam gdzie sa polacy bo np w norwegii by ich wysmiali
naweet w anglii sraja na ksw

nie zaplenia drugi raz stadionu
w sumie przyciagalo ich tylko cos pokroju fraek fightow

#!$%@? mistrzynie lipski
teraz gamrot sra na nich
mankowski juz jest nikim
narkun to lamus
w ciezkiej sa lamusy

bedorf materla pudzian popek mamed gamrot sie posypali i juz nie ma kogo ogladac
jedyne co to moze artur szminka cos uratuje na chwile a tak to xDDD
ufc jezdzi po swiecie i robi hajs a u nas ksw gowno totalne
freak fight fderation to nie wypal totalny a fame mma powoli staje sie realna konkurencja

#gownowpis #mma #ufc
#ksw
  • 9
  • Odpowiedz
@elofrytki: jest to nierówna rywalizacja między zawodnikami, bo chciałbym się mylić, ale wydaje mi się, że wszyscy czyści nie są. W KSW są dobrzy zawodnicy - Robokop Soldić (ten tez może miec cos za bickami, ale umiejętnosci nie można mu odmówić). Jak prezes tak amatorskiej federacji może myślec o zwiażku MMA w Polsce ... wydaje mi się, że powinien najpierw zadbać o swoje podwórko
  • Odpowiedz
@elofrytki: Długo ich oglądałem z takich patriotycznych pobudek bo to organizacja z Polski i żeby młodzi, utalentowani zawodnicy mogli tam wkręcić się w profesjonalne MMA a jeżeli będą możliwości to iść dalej do UFC. Aktualnie poziom buty organizatorów (cyt. "UFC jest w dupie". XD) i stawianie na takie gwiazdy jak Akop czy inni królowie instagrama przy jednoczesnym pozbywaniu się zawodników na dobrym sportowym poziomie (np. Koike) sprawiły, że to się da
  • Odpowiedz