Wpis z mikrobloga

Dostałem propopozycje zakupu po znajomości starego-nowego samochodu. Auto stało przez lata w garażu praktycznie nieużywane.

Załóżmy, że jest to dobrze wyposażony Passat 2003 rocznik. To auto tego pokroju. Lekko ponad 30k przebiegu.

Wstępna propozycja ceny to 40k za praktycznie nieużywany, ale stary samochód.

Kupilibyście?

#motoryzacja
  • 12
@Badyl69: Tak żeby nie patrzeć przez pryzmat marki i modelu. W rzeczywistości to dość fajne auto, z fajnym silnikiem i nie chcę, aby zabiło to racjonalne argumenty. Celowo wybrałem nudnego i oklepanego parcha. Liczę na takie odpowiedzi jak @sailor_73. Nie pomyślałem chociażby, że prawdopodobnie gumy/uszczelki będą sparciale.
@Badyl69: E46 325Ci w mpaku . Końcówka produkcji. Polski salon. Fotele sportowe. Automat. Alu 18. Kupa innych bajerów jak na tamte czasy. Wiedziałem, że gościu latami trzyma go w garażu. W ostatnich latach siedział za granicą. Nie spodziewałem się, że będzie chciał się go pozbyć.
@PIENSCI_WONSZA Myślę, że wielkiego wrażenia na E46 i tym silniku kilkuletni postój nie zrobił. Trzeba sprawdzić organoleptycznie, to co wyżej może być ale nie musi. Szczególnie jak stało w suchym garażu, a nie pod chmurką. A cena ? 20k zł trzeba dać gdzieś za taki z 300k km na blacie, z Japoni taki byłby za 100k zł ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°