Wpis z mikrobloga

Chcielibyście przeczytać/zobaczyć (bo może i warto popełnić o tym filmik) reaktywację jednego z "drapieżników szczytowych" z czasów wymierania maszyn mainframe? Ponad pół tony masy, konsumpcja prądu na poziomie 15kW i zawrotna cena 1450000 USD - flagowy produkt korporacji SUN (RIP) z poprzedniej dekady... Czyli SUN E6900 który tak się składa stoi sobie u mnie już trochę i mam zamiar sprawdzić jak się czuje ;) (i przewrotnie sprawdzić jak bardzo nie nadaje się na desktopa - bo zdobyłem kartę video pasującą do tej bestii)

#gruparatowaniapoziomu #computerboners #mainframe #it
hawat - Chcielibyście przeczytać/zobaczyć (bo może i warto popełnić o tym filmik) rea...

źródło: comment_Ky47jphMgHq1K0ASHNXNt3L7wgQEXzzr.jpg

Pobierz
  • 64
via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
@hawat: a mozna się tym pobawic? (ʘʘ) przypomina mi się filmik jak jakis geek kupil staaara szafę serwerowa (jak dobrze pamiętam rzędu intela 166mhz) i procz calego burdelu transportowego- rzecz byla chyba 3x taka jak twoja- pokazywał jak to odpala, naprawia i w koncu udaje mu się z konsoli wlaczyc stronę www. Zeby bylo smieszniej to byl jakis mlody chlopaczek i w ramach happy endu jakas duza