Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem niski (174cm here), ale dobry z twarzy. Na tinderze sporo par, dziewczyny same zagadują, ale w opisie nie mam info o wzroście. Informować je jakoś o tym przed spotkaniem? Z jednej strony brakuje mi pewności siebie gdy rozmawiam z dziewczynami > 165, a z drugiej takie informowanie przed spotkaniem chyba słabo wygląda. Jakieś porady?

#tinder #badoo #wzrost #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 103
@Bochun: Kwestia jak pytanie było zadane, na jakiej grubie robione badanie itp. itd. Także generalnie obrazek tego typu można sobie wsadzić w dupę. No, ale nie o tym:

Tego typu badania (jak te wcześniejsze, które podałeś) są miarodajne jeśli bierzemy pod uwagę dwóch identycznych gości i jeden jest niskiego wzrostu, a drugi wysokiego. Wiadomo, że w takim wypadku wygrywa wysoki. Tylko, że to tego dochodzi milion innych czynników, a jednym z
@Bochun: No oczywiście i przy wzięciu pod uwagę wszystkich czynników, które determinują wybór partnera przez kobietę, okazuje się że wzrost wypada z pierwszej piątki. Zresztą wiek też. Skąd tyle młodych loszek ze starymi brzuchaczami? $$$

Wspomniany wcześniej przeze mnie zawodnik MMA Henry Cejudo, który na wykopie byłby wyśmiany i poproszony o zrobienie fikołka, jest dla kobiet atrakcyjnym kąskiem na rynku matrymonialnym (bogaty, sławny, umięśniony, umie się #!$%@?ć) i jego wzrost jest
Z jednej strony brakuje mi pewności siebie gdy rozmawiam z dziewczynami > 165


@AnonimoweMirkoWyznania: ja #!$%@? #!$%@? xD
kobieta powyżej 165 nie różni się od tej powyżej 180 niczym poza wzrostem xD

skoro jako knypek 170 cm miałem odwagę zaprosić w liceum na studniówkę pannę, która miala wówczas 186cm (i się zgodziła co było dla mnie szokiem, bo miał być hehe śmieszny żarcik xD) to #!$%@? dlaczego ktoś 5-6 cm wyższy
@Bochun: Co? Wzrost? Czyli koleś 175cm, którzy bierze 150kg na klatę, ma proste plecy i wielkie ego ma mniejsze szanse u kobiet, niż chudzielec 190cm, który nic nie ćwiczy?
@puzonyyx: Chyba jets różnica pomiędzy docinka w kierunku twojej argumentacji a pomiedzy wycieczkami osobistymi i wmawianiem komus posiadania kompelksów? XD Tak jakbys sam je miał i musial na sile bronic swojej pozycji rzucajac za przyklad celebrytów czy milionerów 170cm w porownaniu do chudzielców 190cm? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bochun W Polsce ta skala jest o jedno oczko wyżej, może dwa. Przykładowo w USA (facet 5,6) to w Polsce odpowiednik 5,7-5,8. Średnia mniejsza niż w USA. Ale ogólnie prawda. Podświadomie oceniamy takie cechy jak wzrost.
@Bochun: Pełna zgoda, bo morda jest najważniejsza. Tylko, że nasza rozmowa była o wzroście. Wzrost jest na szarym końcu. Już po mordzie, klacie, statusie społecznym, gadce, ogarnięciu itp itd. Na Wykopie jest znacznie przeceniany.

@ponerLokej:
Wróć jak będziesz miał coś do dodania w kontekście całej dyskusji, jak już przeczytasz.