Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Arek817: Serio, mało rzeczy mnie triggeruje tak jak to chore „Xd”. Kombinacji x i d można używać na wiele wspaniałych sposobów. Coś cię śmieszy? Stawiasz „xD”. Coś się bardzo śmieszy? Śmiało: „XD”! Coś doprowadza Cię do płaczu ze śmiechu? „XDDD” i załatwione. Uśmiechniesz się pod nosem? „xd”. Po kłopocie.
A co ma do tego ten bękart klawiaturowej ewolucji, potwór i zakała ludzkiej estetyki - „Xd”? Co to w ogóle ma wyrażać?
  • Odpowiedz
@Arek817:
Z tym jest problem bo studia mają minimum. W kilku we Wrocławiu pytałem i mają minimum 200 zł. Czyli zarówno za papryczkę 12 cm z dwoma kolorami zapłaciłem 200zł, jak i za 10x mniejszy jednokolorowy zapłaciłbym tyle samo.
Dlatego taki tatuaż lepiej zrobić "przy okazji" innego.

Możesz też poszukać praktykanta:
https://www.facebook.com/groups/1682960822022017/
Ja na tej grupie dwa razy wyhaczyłem tanio tatuaże (50 i 100 zł za jednokolorowe, 10 cm).

Ja tatuaż
  • Odpowiedz
@Arek817 100-250zł. Polecam poszukać praktykantów ktorzy tanio tatuują bo sie uczą. rzadko zdarza sie, ze ktos ci spieprzy dziare a mozna wylapac fajna okazje i użyczyć swojej skory komus kto sie uczy.

ja ostatnio za 3 tatuaze zaplacilem 130zl i są jednymi z najlepiej zrobionymi tatuazami jakie mam.
  • Odpowiedz