Wpis z mikrobloga

#zabawki #dzieci #cokupic #pytanie #kiciochpyta
Tl:Dr Tania zabawka dla rocznego dziecka, którą ma szansę polubić i która ma wartość edukacyjną?

Mój chrześniak skończył roczek dwa tygodnie temu, wyprawiany jest pojutrze - dzień po moich 27 urodzinach i po dniu w którym odchodzę z firmy (sam zasugerowałem porozumienie stron i 3 miesiące, lub jak znajdę coś innego, a skończę rzeczy to szybciej, jutro mijają 3 miesiące, a ja mam następną ugadaną i niedokończone rzeczy w tej xD)
Jako, że mój kuzyn (ojciec prezentobiorcy) radzi sobie jak radzi, to jednak główną wagę przykładam do koperty. Ale co z samym dzieciakiem?
Jakie tanie rzeczy, można dać w prezencie rocznemu dziecku, które będą pomagały w rozwoju dziecka?
Budżet preferowany 0-40 PLN budżet realny 0-120 PLN

Mi do głowy przychodzą tylko klocki i puzzle, ale roczek to chyba za wcześnie ¯\_(ツ)_/¯
  • 10
@madiksa: dla dziecka że wsi? Co ono w oborze krowy nie ma?
A tak serio to takie rzeczy mi się totalnie bez sensu wydają w dobie tabletów, które dałoby się przełączyć w tryb umożliwiający używanie wyłącznie wybranych przez siebie aplikacji. Na takim tablecie mógłbym mu zainstalować aplikacje z klikaniem na zwierzątka i odtwarzaniem dźwięku, albo nawet i ją zrobić
@CoolCake kostka i przebijanka super sprawa (polecam szczególnie przebijankę z Ikei), oprócz tego sorter albo proste puzzle (np czu-czu, kapitan nauka- na każdych jest napisany minimalny wiek i bez problemu znajdziesz coś dla rocznego malucha). Mogą być też klocki Duplo ale to już spory wydatek. Cześć dzieci lubi klocki wafle- są tanie, miękkie i łatwo się trzyma. Często sprawdzają się książki z kartonowymi stronami, np Czereśniowa, słowniki obrazkowe (najlepiej takie które mają
@CoolCake: sorter - ale tym mój syn zaczął się tak naprawdę bawić dopiero pod koniec 2 roczku.
Książeczi.
Może np drewniane narzędzia np młotki i piły, piłki, zwierzątko na kiju albo sznurku, które można pchać lub ciągnąć