Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lorenzo_von_Matterhorn:
Najgorszą obsługę miałem w Auchanie w Piastowie. Wchodzę do sklepu, a ochroniarz każe mi #!$%@?ć (dosłownie), bo zamykają za 5 minut.

Innym razem ten sam gość miał pretensje i darł na mnie gębę (z przecinkami), bo przy płatności zawiesiła mi się kasa samoobsługowa.
@pcela: o #!$%@? xD
Ale to Polska, tutaj człowieka jednego dnia zwyzywają a drugiego ten sam człowiek pójdzie i zrobi tam zakupy i przeprosi xD
To jak z robieniem zakupów- kasjerki mają premie od ilości klientów/artykułów skasowanych w danej jednostce czasu i #!$%@?ą tak szybko, że nie dasz rady tego zapakować. Jak od razu zapłacisz to pani nie zaczeka tylko będzie kasować kolejnego klienta, aż wasze produkty się pomieszają. To jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lorenzo_von_Matterhorn:
Myślisz, że przeprosił, a w życiu. Pozatym obsługa nie ma prawa odnosić się do klienta w sposób ordynarny i chamski.

Co do pakowania, to w moich stronach rodzinnych w sklepach typu Biedronka, Lidl, Stokrotka, to standard, że nie zaczyna się nabijać się kolejnego klienta, jeżeli poprzedni jeszcze się spakuje, a towary mogłyby się pomieszać. Zasada "klient nasz pan" i z szacunkiem, nawet jak wejdziesz minutę przed zamknięciem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lorenzo_von_Matterhorn:
Małe miasto, 25 tys mieszkańców. Mamy cztery Biedronki, Lidl, Kaufland, Carrefour, Polomarket, Intermarche, Lewiatan, Gama (Społem). Wiedzą, że jak pójdzie smród, to stracą klientów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lorenzo_von_Matterhorn:
Sam bym chciał wiedzieć. W dwóch biedrach jest za zwyczaj spory ruch, w jeden hula przysłowiowy wiatr (poza tym stoi na zadupiu). W gamie drogo jak surwysyn (już taniej jest w sklepiiku u Janusza). W Kauflandzie różnie, raz tlum, a pusto.