Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Bubka: Zawsze mnie zastanawiało, co kieruje ludźmi, którzy traktują zwierzęta lepiej niż przedstawicieli swojego gatunku.

Nie mówię, że należy obniżać wartość zwierzęt, ale w końcu jesteśmy ludźmi - trzymajmy się razem.

@alcest: Nie rozumiem agresywnego tonu Twojej wypowiedzi. Wyraziłem swoje zdziwienie, że człowiek człowiekowi życzy śmierci. ( _)
@Nitro_Express "trzymanie się razem" doprowadziłoby do jeszcze większego wzrostu populacji i jeszcze większego #!$%@? planety.
No ale tak. Po co myśleć nad konsekwencjami. Ruchajmy się wszyscy bo bombelki słodkie a że planeta umiera?
Ale to nas już nie będzie na tym świecie.

Co kieruje ludźmi jak ja? Realizm.
Wiem że bez redukcji ilości ludzi na świecie cały czas będziemy iść w stronę zagłady z powodu tego jak niszczymy planetę.
@Nitro_Express
Nie jakaś inna Ziemia.
Nasza tylko powoli traci góry lodowe(90%) słodkiej wody które wpadną do oceanów.
Lasy deszczowe płoną.
Rzeki w biedniejszych krajach to pływające śmieci i gówno z elementami dzieci które poszły tam pływać i pływały do końca życia.
Od 90 lat jesteśmy w ciągłym stanie zagrożenia planety atakami nuklearnymi - wystarczy że jakiś watażka z kraju trzeciego świata zacząłby grozić innym bronią atomową po czym faktycznie jej użył (nie