Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje pomocy. Kupiłem se MacBooka pro nowego, włączyłem wszystko śmiga spoko, ale mam powiadomienie o 5 aktualizacjach aplikacji które były już zainstalowane (Pages, Numbers itp). Gdy klikam "uaktualnij" nic się nie dzieje, chciałem usunąć aplikacje i ją zainstalować od nowa i apka zniknęła mi z komputera a w app storze dalej wisi "uaktualnij". Czy ktoś mi powie o #!$%@? tu chodzi i jak sobie z tym poradzić? Szukałem trochę w necie, usuwałem pliki cache ale to nic nie dało.

#macbook #apple #pomocy ##!$%@?
  • 9
@Hot_Head: Jak dasz 'uaktualnij' to powinien pojawić się komunikat dlaczego nie możesz tego zrobić. Jeżeli się nie pojawia, to coś zepsułeś.

Zgaduje że chodzi o to że musisz zaakceptować jakieś tam licencje, więc musisz odpalić jeden z tych programów i przy pierwszym włączeniu cię poprosi o zaakceptowanie. Później będziesz mógł już normalnie aktualizować.
@laki1 po kliknięciu "uaktualnij" nie dzieje się nic, kółko ładowania pojawia się na ułamek sekundy i wraca do "uaktualnij". Spróbuje później z tymi licencjami, ale uruchamiałem te aplikacje i wydaje mi się że wszystko akceptowałem