Wpis z mikrobloga

#iqos czy #glo ?

Jak to wychodzi cenowo?
Chce podjąć kolejna próbę rzucenia fajek i na pierwszy tydzień chciałem się przesiąść na podgrzewacz a później odstawić wszystko.
  • 28
  • Odpowiedz
  • 0
@albonie: A w internecie piszą, ze iqos 240, za 150 to jakaś zniżka czy w internecie stare ceny?
Wkłady iqos pasują do glo?

Używałaś jednego i drugiego?
Jakieś różnice?
  • Odpowiedz
@mchmjszk: po roku z iqos stwierdzam, że przy regularnym zmniejszaniu dziennej ilości spalonych heetsów można zejść do 2 - 3 dziennie (z początkowej całej paczki) Zwykłego tytoniu palić się nie chce kompletnie, okazjonalne zapalenie papierosa porównywalne jest do pierwszych młodzieńczych prób palenia (głównie chodzi tu o smak kiepa).
Dogadaj się z przedstawicielem iqos, jak kupowałem swój drugi już podgrzewacz to „z polecenia” można za 150zl dostac wersje bodajże 2.4 + 7
  • Odpowiedz
@mchmjszk: może kwestia tego, że niedziela. W razie czego walić na infolinie w tygodniu, podadzą tam numer do przedstawiciela w danym mieście.
Wkłady glo nie pasują do iqosa btw
  • Odpowiedz
@mchmjszk: heetsy (czyli wkłady do iqosa) obecnie stoją 14-15zl. Wkłady do glo nie mam pojęcia. Najnowszy iqos ma troszkę lepszy design i szybciej ładuje podgrzewacz, ale to tylko tyle. Nie jest póki co wart swojej ceny na moje oko.
  • Odpowiedz
@mchmjszk: Byłam w minionym tygodniu w punkcie IQOS w centrum handlowym i zapytałam czy dadzą mi cenę 150 pln i dali :) Glo nie używałam. Nie sądzę, że rekomendowane jest stosowanie wkładów z jednego do drugiego. Na YT masz różne porównania/ testy, ale ja wybrałam IQOS ze względu na rozmiar.
  • Odpowiedz
@mchmjszk: w chwili obocnej 2.4+ ma wnętrzności z 3.0

3.0 kosztuje 279 zł co jest cena zajebista (do tej pory 400) i zdecydowanie lepiej wygląda. Ale działa identycznie jak 2.4+ więc czy jest sens dopłacać za design? Kwestia indywidualna

Multi jest źle jako pierwsze urządzenie. To jest dodatek jak ktoś ma już 1 i np bierze tylko na imprezę
  • Odpowiedz
@mchmjszk: jak się zarejestrowałeś w IQOS Friends to powinieneś mieć na stronie okno w z filmikiem ( albo przejdź do zakładki IQOS na start) po obejrzeniu filmiku powinien pokazać się przycisk "przejdź do Quizu" albo "odpowiedz na pytania" nie pamiętam konkretnie, ale jak odpowiesz na nie to powinieneś dostać Voucher na 1+3
  • Odpowiedz