Wpis z mikrobloga

Hej wykopki,założyłem sobie ostatnio tinder, z wpisow tutaj wyczytałem żeby jak najszybciej proponować spotkanie,bo inaczej laska szybko traci zainteresowanie i zginę w tłumie (nie jestem chadem więc bardzo prawdopodobne) pisałem ostatnio z dziewczyna i zaproponowałem spotkanie na które chętnie się zgodzila:) a że dzieliło nas 12 km,spytałem się skąd jest? żeby zlokalizować miejsce spotkania i żeby jej pasowało,ale po pytaniu skąd jest? przestała odpisywać (może wzięła mnie za jakiegoś stalkera?) Więc oto moje pytanie, miałem wczoraj parę z dziewczyna,zaproponowałem kawę w tygodniu,odpisała że jeszcze nie ma grafiku z pracy ale się zgadza,jak to ugrać podać jej miejsce spotkania?czy powiedzieć żeby to ona wybrała?
#tinder
  • 22
@Sztywny3: Dobrze prawisz. Nie ma co się zrażać czymś takim.
Raz nawet spotkałem się z jedną, wszystko spoko, elegancko. Jak ją odwiozłem do domu to sama zaproponowała, że za 3 dni po jej egzaminie chetnie się ze mną spotka. Ustaliła date, godzinę, miejsce miałem ja potwierdzić. I co? Nie odzywała się w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°) i cóż. Inne musiały mnie pocieszać ( ͡° ʖ
@Kalafior_Krzys_2: Zaproponuj spotkanie w normalnym terminie, ani za szybko, ani za późno. Jeśli się boisz, że laska straci zainteresowanie, to przede wszystkim coś jest nie tak:
1. albo z nią i Ty nie powinieneś się przejmować w ogóle kimś, kto szybko traci Tobą zainteresowanie na rzecz kogoś innego, po co Ci taka laska? Jak szuka atencji i zabawy to niech sobie idzie, droga wolna
2. albo z Tobą, bo się boisz