Wpis z mikrobloga

#naukowcywiary #shitwykopsays

zostawiam skrina potomnym, zanim usunie i będzie się wypierał, że niczego takiego nie napisał.

cobyście za każdym razem, kiedy @Brzytwa_Ockhama zacznie coś popierdywać o nienaturalności, albo że homoseksualizm jest wbrew naturze, mieli w pamięci, jaką wybitną wiedzą biologiczną dysponuje ʕʔ
tojuzprzesada - #naukowcywiary #shitwykopsays 

zostawiam skrina potomnym, zanim us...

źródło: comment_l8GHYo81VQ6fT9jTo3UPxTTXvbSOfaFY.jpg

Pobierz
  • 145
zacznie coś popierdywać o nienaturalności

@to_juz_przesada: Jesteś nie na czasie, apologeci katoliccy, a pośród nich Brzytwa w swym najsłynniejszym wpisie nt. homoseksualizmu, raczej porzucają już argument naturalistyczny, odkąd zdali sobie sprawę, że w gruncie rzeczy świadczy przeciw nim.

(...) argument naturalistyczny (coś jest naturalne więc jest dobre) się sypie. Ba! Ten argument i tak jest kijowy więc proszę go nigdy nie używać choćby z tego powodu, że z tego powodu, że
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@to_juz_przesada:

cobyście za każdym razem, kiedy @Brzytwa_Ockhama zacznie coś popierdywać o nienaturalności, albo że homoseksualizm jest wbrew naturze, mieli w pamięci, jaką wybitną wiedzą biologiczną dysponuje ʕʔ


No a gdzie tak pisałem, potrafisz to wskazać?

No i może niedokładnie to opisałem, ale tak, miesiączka jest połączona z rozwijaniem się zarodka i ogólnie owulacją

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Owulacja

No chyba, że dla Ciebie miesiączka jest okresem artystycznym a nie częścią fizjologicznego
No i może niedokładnie to opisałem


@Brzytwa_Ockhama: napisałeś głupotę i tyle. a nawet dwie głupoty:

miesiączka jest połączona z rozwijaniem się zarodka i ogólnie owulacją


XDDDDDDD słów na ciebie brakuje. co ma zarodek do miesiączki? pogrążasz się coraz bardziej.

a linkowanie do wikipedii to sobie daruj złociutki, jeśli sam nawet nie zadałeś sobie trudu przeczytania artykułu. i takie sugestie:

No chyba, że dla Ciebie miesiączka jest okresem artystycznym a nie częścią
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@to_juz_przesada:

napisałeś głupotę i tyle. a nawet dwie głupoty:

miesiączka jest połączona z rozwijaniem się zarodka i ogólnie owulacją

XDDDDDDD słów na ciebie brakuje. co ma zarodek do miesiączki? pogrążasz się coraz bardziej.


Tylko Ty mogłabyś mieć ból dupy o nie-pisanie o cyklu owulacyjnym tylko o miesiączce XDD

Wyluzuj laska bo Ci żyłka pęknie
Tylko Ty mogłabyś mieć ból dupy o nie-pisanie o cyklu owulacyjnym tylko o miesiączce


@Brzytwa_Ockhama: CO. a gdzie ja zwróciłam ci na to uwagę? zapytałam, co wspólnego ma zarodek z miesiączką, odpowiedziałeś zupełnie bez sensu.

ej dobra, teraz to jest już bardziej straszno niż śmieszno.
ty nie odróżniasz gamet od zarodków, owulacji od miesiączki i w ogóle wszystko ci się #!$%@?

jesteś wspaniałym dowodem na to, że edukacja seksualna jest w
@Brzytwa_Ockhama: po raz drugi: CO?

O Jezu, brzytwa zamiast owulacja napisał miesiączka XDDDD


@Brzytwa_Ockhama: ty dalej nie rozumiesz, prawda? przecież to zupełnie nie o to chodzi ()

no ale dobra, spróbujmy za tobą podążyć. załóżmy, że jednak przyrka zdana i w pierwszym, widocznym na skrinie zdaniu, faktycznie popełniłeś mały lapsus.
zamieńmy "miesiączka" na "owulacja", skoro wg ciebie tutaj tkwi błąd i zobaczmy, co to zmieni:

no