Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1359
Uwaga Mirki w #warszawa otworzyłem nową szkółkę pływania.


Z tej okazji robię #rozdajo szwedek i czepka silikonowego. ( ͡ ͜ʖ ͡).

ZASADY ROZDAJO
-plusują ludzie z całej Polski, bo wygraną wysyłam paczkomatem na mój koszt.
-zielonki out
-patostreamy out

I teraz uwaga najważniejsze w tym poście.
Jeśli chcecie nauczyć się pływać(dorosłych też zapraszam) lub żebym nauczył pływać wasze dzieci to zapraszam na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#plywanie #basen #naukaplywania
Swimmy - Uwaga Mirki w #warszawa otworzyłem nową szkółkę pływania.

SPOILER
Z tej oka...

źródło: comment_EFQdrB0y0C5om8cq4ojj4DhUJixJ1fww.jpg

Pobierz
  • 100
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ratriczek: Polonię mam wynajętą i w szkole samochodowej na al. Jana Pawła II 69.
Jeśli trafi się więcej osób to mogę wynająć coś jeszcze.
@daox: wieczorem podlinkuję, kończę teksty uzupełniać, a nie wpadłem na pomysł żeby zrobić rozdajo po skończeniu strony ()
Jeśli nie chcesz na priv to chwilowo zapraszam na kontakt@swimmy.pl i tak jak pisałem wieczorem podlinkuję stronę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@pawel-niczyporek: Naukę pływania rozpocząłem jak miałem 4 lata, w gimnazjum trenowałem na poważnie(11 treningów tygodniowo) w klubie G8 Bielany(jest to jeden z najlepszych klubów w Polsce). Potem ze względu na szkołę odszedłem trochę od pływania sportowego i tak nie miałem wyników bo za późno trochę zacząłem treningi sprotowe ,żeby dogonić moich kolegów którzy jeździli już na mistrzostwa Polski. Na studiach znowu wróciłem do pływania. Obecnie jestem zawodnikiem AZS SGGW, oprócz tego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@io-7: 70zł/45min - zajęcia indywidualne,
jeśli będą dwie osoby na torze 100zł/45min(50zł za osobę).
3-5 osob 40zł od osoby na 45min zajęć.
Zależy też trochę od pływalni na jakiej odbywają się zajęcia.
Może jakimś szczególnie wielkim autorytetem nie jestem (Otyliada - 25 km, Baltic Sea Challenge - 2018, 2019, AMP w pływaniu również) ale jako ratownik WOPR, instruktor pływania ze Śląska i były wyczynowy pływak mogę stwierdzić jedno - nikt tak nie nauczy pływać jak zawodnik, który dużą część życia spędził w wodzie, technikę szlifował pod okiem najlepszych tego kraju i czuję wodę i wie jak sprawić żeby nawet kamień odpowiednio przez niego ułożony