Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki z Warszawy lub innych miast gdzie jest rower miejski, dostałem cudownego maila od veturillo ze rower który wypożyczyłem 3 tygodnie temu zaginął, byłem ostatnim który go wypożyczył.
Na stronie cennik 2 tysie, jeśli nie znajdzie się do czasu okresu zimowego, tam są niby GPS-y przecież? Nie potrafią tego namierzyć? Ktoś miał podobna sytuacje?

#warszawa #rowermiejski #veturilo #rowerowawarszawa #rower
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@graf_zero: a człowiek miał nadzieje (: no nic, trzeba chyba tylko mieć nadzieje a pod koniec sezonu przejechać się po mieście i szukać.
@NashBridges: haha, na szczęście nie, rower miał poluzowana kierownice wiec po 3 minutach zakończyłem przejazd, ostatnio wróciłem Bird-em do domu który sobie stał tak o
  • Odpowiedz
@Idzi3: spoko, znajdą.

masz konto zablokowane obligatoryjnie na 1 miesiąc, po miesiącu odblokują. Rowery się znajdują.

Też się srałem strasznie jak "zgubiono" mój rower, ale znaleźli.
  • Odpowiedz
@Idzi3: mialem podobna sytuacje coś sie #!$%@? ze stacją i nie mogłem zwrocic ani z gps z tel ani na stacji, wszystki słupki zajęte, infolinia oczywiscie wieczne granie na czekanie, przypialem go do innego ucha na stacji linką, zwróciłem prze automat na infolinii i zrobilem zdjęcia. Potem mocno się zdziwilem jak zablokowali mi konto ale telefon do działu bezpieczenstwa i #!$%@? wystarczyły zeby odblokowali...

  • Odpowiedz
@graf_zero: a człowiek miał nadzieje (: no nic, trzeba chyba tylko mieć nadzieje a pod koniec sezonu przejechać się po mieście i szukać.


@Idzi3: tak #!$%@?, z pewnością pojeździsz se po mieście i znajdziesz konkretny rower o konkretnym numerze raz ciach
  • Odpowiedz