Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@sebeqq to zadam tu bo masz PW zablokowane w sumie pytania takie ogólne czym najlepiej się poruszać czy nocleg w centrum czy gdzieś na uboczu jak najlepiej z kasa, wymieniać na miejscu czy może korzystać z revoluta i takie ogólne spostrzeżenia gdzie dobrze zjeść co zobaczyć ( ͡º ͜ʖ͡º)
@czapayew 1. pełno jest kantorów prowadzonych przez śniadych rycerzy, ale oczywiściemożna śmiało płacić kartą, ja na 3 dni z różowym miałem 4k w gotówce i spokojnie wystarczyło. Jak brakowało to myk i kartą, wbrew pozorom nie wiem czy wyszło korzystniej niż z wymiana w kantorze. 2. Nocleg gdzieś w pobliżu stacji metra, w Pradze są 3 linie stacji metra i spokojnie nocując na obrzeżach dasz radę dostać się w rejon turystyczny oszczędzając
@czapayew: Kolego, my mieliśmy z kolegą AirBnB gdzieś trochę dalej od centrum ale komunikacja tam jest sztosik i jest bardzo tania.
Normalnie kartą możesz płacić.

My używaliśmy tripadvisora gdzie zjeść i dobrze się trafiało, a natomiast od siebie - co zobaczyć. Polecam iść bez celu, bocznymi alejkami - o wiele mniej ludzi i jakoś tak bardziej magicznie. My tak łażąc okazało się, że zwiedziliśmy większość zabytków Pragi ( ͡° ͜