Wpis z mikrobloga

Cell saga ukończona dlatego mam nową garść pytań:
- czemu androidy c17 i c18 były silniejsze i o łagodniejszym usposobieniu w tym naszym wymiarze?
- co się stało z c16 w czasach future trunksa?
- czy piccolo po połączeniu z wszechmogącym zmienił się charakter? Ponoć nie miał na niego wpływu ale widać że po tym złagodniał
- po zabiciu trunksa przez Perfect cella Vegeta wkurza się i rusza na cella. Inni później powiedzieli trunkowi że Vegeta przeżył śmierć trunka jednak my słyszeliśmy myśli Vegety w tym momencie i one nie dotyczyły trunka tylko tego że Vegeta jest słabszy od Goku i gohana. To jaka była w końcu przyczyna?
- czemu Trunk i Vegeta nie radzą sobie z junior cellami a taki piccolo daje im radę?
- czy Vegeta zrobił jakiekolwiek postępy po ponownym wyjściu z tego pokoju czasu?
- skąd nazwa ssj2? Tutaj nie padło ani razu takie sformułowanie chyba że w późniejszych sagach
- Czy cell osiągnął ssj2 na końcu?
- czy przywódca oddziału Ginyu dalej jest żabą i dalej siedzi u Bulmy w ogródku?

Saga na plus, myślałem że po obejrzeniu sagi frezera odczuje zmęczenie materiału bo w zasadzie tutaj jest powtórka z rozgrywki ale jest to na tyle dobrze napisane że nie nudzi. Od jutra lecę z sagą Buu

#dragonball #dragonballz
korporacion - Cell saga ukończona dlatego mam nową garść pytań:
- czemu androidy c17...
  • 10
@korporacion: Nie pamiętam bo ostatnio oglądałem z 10 lat temu ale spróbuję:
1. Linie czasowe nieco się od siebie różnią. Linia czasowa, którą oglądamy w DB ma po prostu farta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Nigdy nie powstał albo został pokonany przez ekipę Z (nie pamiętam)
3. Tego nie wie nikt, najbardziej prawdopodobną opcją jest to że przyjął też wspomnienia i nastawienie do życia wszechmogącego. Albo sentyment
@korporacion: 1 i 2 . to przez to że trunks zmienił bieg historii, 3 nie, tak samo jak po wchłonięciu naila, 4 zależy od tłumaczenia, ale w oryginale było o trunksie, 5 to filler w mandze nie było nic takiego, 6 zrobił, ale nie wystarczający, 8 nie nadal był słabszy od gohana, 9 dowiesz sie w dragon ball super
- czemu androidy c17 i c18 były silniejsze i o łagodniejszym usposobieniu w tym naszym wymiarze?

Nie wiadomo. Fart, widzimisie Toriyamy...

- co się stało z c16 w czasach future Trunksa?

Oficjalnie nie wiadomo do końca ale moim zdaniem zwyczajnie nie został aktywowany

- czy piccolo po połączeniu z wszechmogącym zmienił się charakter? Ponoć nie miał na niego wpływu ale widać że po tym złagodniał

Po połączeniu Piccolo z Kami, powstała kompletnie
@korporacion:

- czemu androidy c17 i c18 były silniejsze i o łagodniejszym usposobieniu w tym naszym wymiarze?

Trzeba się cofnąć to momentu kiedy Future Trunks przybył na ziemie pierwszy raz (starcie z Freeza) Trunks mówi, że przyszłość może ulec zmianom, ale warto zaryzykować, bo przyszłość, która ich czeka to apokalipsa blabla.
Androidy, które były aktywowane w "naszych" czasach są po prostu silniejsze, bo roboty szpiegujące zbierały więcej informacji o tym, że