Wpis z mikrobloga

Ciekawe, czy Uber zwróci jej opłatę za kurs? A nie, czekaj... #uber #bolt #cebuladeals (taguję, bo pewnie było 5 zł taniej z szoszonem jeżdżącym szesnastą godzinę, niż normalnym taxi z "wąsatą złotówą")

28 sierpnia br. około godziny 22.00 na skrzyżowaniu ulic Zielińskiego, Kapelanka, Monte Cassino doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. W wyniku zderzenia skody i citroena śmierć poniosła 25-letnia pasażerka skody. Według wstępnych ustaleń, 23-letni kierowca skody nie zastosował się do wskazań sygnalizacji świetlnej i wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Ku przestrodze publikujemy zapis z kamer miejskiego monitoringu, na którym widać moment zderzenia pojazdów.

źródło
g455 - Ciekawe, czy Uber zwróci jej opłatę za kurs? A nie, czekaj... #uber #bolt #ceb...
  • 53
@veldrinn: nie jestem złotówą, mam konto na wypoku od 10 lat także możesz się o tym przekonać studiując moje historyczne wpisy.

@KKK1337: również jeżdżą #!$%@?, ale rzadziej powodują tak poważne wypadki (w tym śmiertelne). Mimo wszystko praca za kilka zł na godzinę powoduje, że taki Ukrainiec w Uberze/Bolcie musi pracować po 14-16h na dobę, więc jest zwyczajnie zmęczony i ryzyko zdarzenia wzrasta.

@will_I_aint: @veldrinn: @KKK1337: w miarę
@will_I_aint: napisałem skąd. Niby dlaczego nadużycie? To może to był przejazd rodzinny? xDD Twoja żona zawsze siada z tyłu a nie obok? :D
@Whiteman991: szczęście w nieszczęściu, że tym razem jebnięcie było na tyle mocne, że Saszka nie dał rady oddalić się na butach z miejsca zdarzenia jak to zwykle robią
młody Ukrainiec za kierownicą, pasażerka siedząca z tyłu

napisałem skąd


@g455: Nie, nie napisałeś. Podałeś źródło, w którym nie ma o tym mowy. Co więcej - z nagrania wynika, że pasażerka siedziała z przodu (choć jakość jest na tyle słaba, że nie jest to pewne).

Nie twierdzę, że się mylisz, tylko mnie fascynuje skąd tak daleko idące wnioski..