Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 333
Stalo się. Po długim czasie wątpliwości i brania pod uwagę w końcu emigruje #uk przy okazji combo bo zaraz będę leciał pierwszy raz w życiu i pierwszy raz będę #zagranico dajcie parę plusikow ()
  • 54
  • Odpowiedz
@Pr0t3ct0r: dlaczego nie możesz?
@TheXArczi: może najpierw poleć tam sobie na 3-4 dni na "wakacje", wróć do Polski i na spokojnie poczytaj o tym co Cię zdziwiło? Jak nigdy nie byłeś zagranico to może być kilka rzeczy, które Cię zdziwią
  • Odpowiedz
@TheXArczi: powodzenia!
Byłem, zobaczyłem i najbardziej zdziwiło mnie to, że pracując w gówno fabryce było mnie stać na:
-kawalerkę +prąd i ogrzewanie gazowe (wszędzie indziej było elektryczne ale drogo wychodziło)
-jedzenie ( na takie na które nie było mnie stać w Polsce)
-Co jakiś czas jakiś ciuch fajny
I szło jeszcze coś odłożyć.
Zarabiałem 500funtow tygodniowo
Za miesiąc 2000minus 900 mieszkanie małe to małe ale nie pokój u kogoś,200prad, internet itd.
  • Odpowiedz
@TheXArczi:

Stalo się. Po długim czasie wątpliwości i brania pod uwagę w końcu emigruje #uk przy okazji combo bo zaraz będę leciał pierwszy raz w życiu i pierwszy raz będę #zagranico dajcie parę plusikow ()


Fiu fiu. A ja za miesiąc mam lot numer 210 trzy dni później 211 cztery dni później 212 i trzy dni później 213. Lecę pokryć i wychędożyć piękną ukraińską
  • Odpowiedz
@TheXArczi: Powodzenia, wyjechaliśmy z narzeczoną ponad dwa lata temu i nie żałujemy. Na początek wiekszosc ludzi zadabia ok £320 na tydzien bez nadgodzin - £100 za pokój i jedzenie zostaje £220 tygodniowo. 80% polakow poza Londynem tu za takie stawki pracuje ale jak masz łeb na karku to możesz zarobić znacznie więcej. Ja zarabiam dwa razy tyle będąc kierownikiem w polskim sklepie ale mam dość juz tak ze to moj ostatni
  • Odpowiedz