Wpis z mikrobloga

Od kiedy rzuciłem robotę w biurze i pracuje jako podwykonawca u janusza, stać mnie w końcu na porządne i godne życie.

Zarejestrowałem własną działalność gospodarczą i założyłem firmę. Zatrudniam kilku młodych chłopaków i kładziemy kostkę. Mimo że mam tylko wykształcenie zawodowe to pracuje i żyje jak król. W końcu przestałem liczyć, w każdym miesiącu zostaje mi jeszcze na czysto kilka tysięcy złotych, do tego drugie tyle zarabiam na lewo, głównie pieniądze za brukowanie prywatnych wjazdów i sprzedaży starej kostki. W tym roku remontujemy nawierzchnie w małej wsi pod warszawą i zrywamy bruk kładziony 2 lata temu. To straszne jak samorządy marnotrawią publiczne pieniądze, my nie przejmujemy się tym zbytnio i zacieramy ręce.

Wzieliśmy z żoną kredyt i kupiliśmy mały domek w Łomiankach. W końcu zmieniłem auto i jeżdzę teraz sportowym BMW. Córki w tym roku dwa razy były na wakacjach. Żona się w końcu częściej uśmiecha, a ja przestałem się martwić jak zapewnić utrzymanie własnej rodzinie. Wiele osób twierdzi że w budowlance nie da się zarobić, otóż da sie, trzeba tylko ruszyć głową, bo pieniądz dosłownie - leży na ulicy.

#chwalesie #pokazauto #carboners #motoryzacja #bmw #wygryw #pracbaza
Pobierz daeun - Od kiedy rzuciłem robotę w biurze i pracuje jako podwykonawca u janusza, stać...
źródło: comment_zMxUXHrjpUg266Gw9CGVfnBDyFjwehi8.jpg
  • 41
@daeun Ty to masz życie, wczoraj kierowca u najbogatszego Polaka, dzisiaj już własna działalność. Aż boję się myśleć co będziesz robił jutro? Musk wyśle Ciebie w BMW M3 na Marsa? Będziesz rypał córkę Putina w BMW swojego pradziadka, trzymanym pod strzechą w Chałupie na wschodniej Ukrainie jako pamiątkę po zesłanym na Syberię powstańcu styczniowym?