Wpis z mikrobloga

Kupilem sobie chromebooka do pracy za 200 zl, model chyba z 2015 roku xd wprawdzie nic tam nie zainstaluje ale 99% czasu potrzebuje tylko internetu i przegladarki. To niesamowite jak ten sprzet szybko chodzi, dziewczyna kupila laptopa z windowsem za 2k i to gowno wlacza sie 5 min + wiecej niz kilka kart w przegladarce i wszystko sie zawiesza. Ja wiem, ze gownolaptop z marketu to nie jest dobry sprzet ale czy jakbym kupil jakiegos lepszego laptopa z windowsem za powiedzmy 3k z dyskiem ssd to bedzie chodzil podobnie jak ten chromebook + bede mogl instalowac jakies gry czy tez wszystko bedzie sie zawieszac po jakims czasie?

#laptopy #komputery #kiciochpyta
  • 6
@Arintor ja kupiłam laptopa za 1k i włącza się w 3 sekundy :) tak, ma ssd, ale nie tylko dysk jest ważny. Wiadomo, że na moim mobilnym sprzecie do obsługi office i przeglądarki nie pogram. Ale za 3k to się całkiem dobrego laptopa kupi, oczywiscie że zacznie się zawieszac po jakimś czasie... Jak na rynek wejdą nowe gry z jeszcze większymi wymaganiami i będą zarzynać laptop