Wpis z mikrobloga

W najbliższym czasie uderzam na #divyzwykopem żeby przetestować te mityczne seksy. Mam 25 lat, pałuję Wiplera dwa razy dziennie, ciągle myślę o seksie, więc trzeba to wreszcie zrobić. Trudno, że muszę to zrobić za pieniądze, ale inaczej się nie da. A jak kiedyś poznam jakąś dziewczynę, to oczywiście jej się do tego przyznam, jak tego nie zaakceptuje, to trudno, będzie to znaczyło, że jest nienormalna.
#roksa #seks
  • 77
@anyvu: Sorry ale co w tym złego tak naprawdę? A gdybym pierwszy raz miał z #!$%@?ą półprzytomną dziewczyną z klubu na tylnym siedzeniu samochodu, to byłoby spoko? Jak kobieta, z którą będę nie zaakceptuje tego, że nie wytrzymałem celibatu mając 25 lat i poszedłem za pieniądze zobaczyć jak to smakuje, to znaczy, że nie warto z taką być. Można tyle wybaczyć facetowi, a nie można wybaczyć, że poszedł do #!$%@??
@imajoke: Pierwsza żecz po #!$%@? jej to będziesz mówił w przyszłości masz 25 lat a zachowujesz się jak gówniarz nikogo nie obchodzą twoje problemy z babami, albo masz problem i go próbujesz rozwiązać i idziesz na #!$%@?, albo szukasz gdzie indziej pomocy. Wiedz tylko jedno to że zaliczysz #!$%@?ę nie znaczy że skończy się twoje #!$%@?, dostrzeżesz że seks jest przereklamowany większość nie umie robić loda, nie zawsze da się z