Wpis z mikrobloga

@play_polska mogę się dołączyć? Ja mam problemy ale innej kategorii, płaciłem 30zl za bez limitu smsy i rozmowy plus internet chyba 10GB - abo na 3 numery, co się okazuje teraz chcecie 40zl za to samo....... Macie coś lepszego czy trzeba iść do konkurencji?
@Monsoon03: Witaj. Mogę zaproponować Ci ofertę Plush ABO za jedyne 25 zł, gdzie otrzymasz:

1. Na czas nieokreślony:
- Internet 10 GB (Twój pakiet rośnie wraz ze stażem),
- 10 GB na YouTube,
- Pakiet Social Free (bezpłatny transfer w ramach: FB, Messenger, Instagram, WhatsApp),
- nielimitowane rozmowy (również na numery stacjonarne),
- SMS-y, MMS-y bez limitu.

2. Na czas określony (24 miesiące):
- Internet 15 GB,
- YouTube przez 3
@Odczuwam_Dysonans: włączony. U mnie zasięg pojawia się i znika w losowych momentach, rodzina ma ten sam problem - wszyscy w Play. Obsługa klienta cały czas twierdzi, że ma być lepiej i pracują nad tym, ale na ten moment nic nie poradzą, więc jednak podziękuję.
@hifonicszeus: no tak, ale to samo można powiedzieć o nie wiem, tankowaniu samochodu ;) generalnie chodzi mi o to że dzisiaj abonament nie ma przewagi nad pre-paidem, chyba że bierzesz telefon z sieci. Ja na przykład żałuję że jestem podpięty pod firmę bo o ile te warunki które mam byłyby pewnie spoko cztery lata temu, tak teraz jak za ~25zł można mieć nielimitowane rozmowy, SMSy i z 10GB neta to abo