Wpis z mikrobloga

Ale mnie Janusz zdenerwował swoim zachowaniem. Ostatnio padła mi lodówka i postanowiłem odsprzedać wyposażenie starej lodówki. Wiadomo że sprzętu używany, bo tego modelu nie ma już sprzedaży i kilka lat chyba już go też nie ma. Miałem wbite w tą sprzedaż z lekka i nawet nie umyłem tej lodówki, bo co za problem umyć ja przy sprzedaży. W załączniku rozmowa na olx. Gościu przyjeżdża i do mnie z tekstem "To mi Pan chce sprzedać?" i z pretensją. Chodziło mu o to że szuflada brudna jest. Mówię że to nie problem i mogę ją umyć. Janusz nagle zaczął gadać że on nie wie czy to pasuje mu będzie pasować balkonik. Poszedłem do domu i go zostawiłem z tym sprzętem. Po chwili dzwoni do drzwi i mówi że on daje 50 zł za dwie sztuki (balkon i szuflada), bo są jakieś wżery na szufladzie. Wziąłem szufladę i poszedłem umyć ją. Faktycznie nie schodziło to przebarwienie, ale podejrzewam że pod wpływem octu, mogłoby zejść. Wracam, a Janusz do mnie dalej, że 50 zł daje, więc pytam, czy mu to rzutuje (odbarwienie), a on do mnie z tekstem w stylu, że mam przestać, bo to jest żałosne, jak moje negocjacje. Zdenerwował mnie gościu swoim zachowaniem gburowatym. Wiem o tym że sama szuflada z allegro używana kosztuje około 70 zł, a tu Janusz chciał chyba deal życia zrobić i jeszcze jakieś pretensje do mnie. Najlepiej to takiemu oddać za darmo i w rękę pocałować. Nie cierpię jak ktoś rozmawia z brakiem szacunku, więc chyba wstawię tą szufladę i balkon na olx za 20 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#olx #januszebiznesu #januszeolx
Pobierz Sponsorowanyz500plus - Ale mnie Janusz zdenerwował swoim zachowaniem. Ostatnio padła ...
źródło: comment_Sk1gOOsUoXW1iZA2KPk5n94r4lSghfR2.jpg
  • 9
@MrMate: Dla mnie nie byłoby problemu gdyby sprzedający miał umyć to przy mnie. A 5 minut jeszcze nikogo nie zbawiło. Widzę że jesteś typem człowieka jak ten janusz i o 20 zl negocjuje zażarcie. Tfu na Was. Wolę wyrzucić te rzeczy na śmieci, niż dać takiej lajzie zrobić dobry deal. A tak tylko zmarnował swoje paliwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MrMate: Nie, dla mnie to nie problem umyć coś przy zakupie rzeczy używanej, która ma małą wartości. Ale Ty jak widać wszędzie widzisz problem i #!$%@? się z byle powodu. I jeszcze nazywasz to brakiem szacunku, bo nie chciało mi się umyć szuflady przed wizytą. Musisz być strasznie sfrustrowanym człowiekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)