Wpis z mikrobloga

Wziąłem test z teleelevidenie, ale szczerze mówiąc to jestem trochę zawiedziony. Przełączanie kanałów na wszystkich urządzeniach (LG Web OS z 2014, VLC, TV Box, iPad) działa bardzo źle. Możliwe to wina po prostu mojego providera internetu (światłowód 30 - jak już się kanał włączy to działa dobrze). Zmieniałem na różne serwery i testowałem wszystkie typy list. Czy lista od friendn85 może działać lepiej i czy oferują jakiś test? Ewentualnie co jeszcze można spróbować z tańszych list. Aktualnie lepiej mi chodzi darmowa lista z neta niż to teleelevidenie.

#iptv #teleelevidenie
  • 26
@slash83: Trochę już cena dla mnie za wysoka za plusx (5 euro). IPTV ma tylko uzupełnić niektóre kanały których nie mam na satelicie (między innymi Eleven Sports), więc chce maksymalnie obniżyć koszty, bo i tak sporadycznie będę używał jako dodatkowego źródła, a nie głównego. Ale mimo wszystko przetestuję, jeśli będzie działać dobrze to może się skuszę.
@slash83: Mi też nie przeszkadza jakoś bardzo, ale za długo po prostu to trwa: 10-15sekund to jednak dla mnie przesada. @zeross: Tym bardziej, że darmowe listy np. w VLC działają od strzała, dlatego szukam czegoś lepszego niż teleelevidenie