Wpis z mikrobloga

Trochę pluję sobie w brodę, że nie zdążyłem dokończyć na poprzedni tydzień ;/

Chyba większość fanów #f1 będzie kojarzyła to ujęcie. Całkiem przyjemnie się malowało, ale tłum upierdliwy, nawet mimo że to jedynie kolorowe ciapki :P W sumie jakieś 16 godzin pracy? Chyba głównie z powodu wielkości.

Namalowane akrylami na podobraziu 50x70.

Poprzednie prace na moim tagu #arturmaluje w tym AE86 i Diablo, które razem z dzisiejszym są oczywiście do dogadania na sprzedaż.

#tworczoscwlasna #samochody #malujzwykopem #rysujzwykopem
Pobierz ArturVonFornal - Trochę pluję sobie w brodę, że nie zdążyłem dokończyć na poprzedni t...
źródło: comment_fJoN8wrETG8U4j62j7XkQio3oUYwX7N8.jpg
  • 14
@pablonzo: Dzięki za uznanie, długo nie maluję. To takie hobby za które zabrałem się po wielu latach "chcenia" ;) Na razie udało mi się ze 3 razy coś sprzedać. Uważam, że za to że jestem nołnejmem hobbystą, to za tak duże rzeczy brałem 200 do 250zł jak dochodziła do tego jakaś przesyłka. Bardziej za ilość godzin, które spędziłem nad obrazem.

Ogólnie najbardziej lubię taką tematykę motoryzacyjną, co widać po poprzednich pracach
@zona_komornika Dzięki za takie słowa. Jak na razie ciężko mi jest jeszcze powiedzieć ile to "tyle ile ktoś jest w stanie zapłacić" :) to jest może 4 raz jak dobiłem targu i mam wrażenie że za każdym razem to trochę fart ;D biorąc pod uwagę że np dwa nadal mi wiszą na ścianie :) Muszę pomyśleć nad sposobem dotarcia do jakiejś większej liczby osób. Trochę nie umiem w instagramy itp rzeczy. A