Wpis z mikrobloga

No to pierwszy większy zbiór #chilizgobim za mną. (ʘʘ)

Masa papryczek została jeszcze na krzakach ;) ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zarówno dojrzałych jak i tych jeszcze zielonych. Teraz tylko liczyć na ciepłe noce, żeby wszystko dojrzało.

To co widać na zdjęciach w całości idzie na zestawy degustacyjne. Wieczorem będę pisać do zapisanych osób, które są na początku listy chętnych. Jutro pierwsze wysyłki. Kolejne za tydzień w środę.

#chili #chilihead #papryka #papryczki #gotowanie #kuchnia #domowyogrod #jedzenie #ogrod #ogrodnictwo #warzywa #hobby #zainteresowania #rolnictwo #wies #goomowesosy #ostrezarcie #ostresosy
gobi12 - No to pierwszy większy zbiór #chilizgobim za mną. (ʘ‿ʘ)

Masa papryczek zo...

źródło: comment_4KiNVWk1nZvDpTu45jrCNQWfw8bBrdR2.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@gobi12: Hej, mógłbym prosić o zdjęcie dojrzałej Pasilli Bajio (jeśli masz)? Nie wiem czy moja już dojrzała i chciałbym sobie porównać ()
  • Odpowiedz
@Brzozq: Wszystko. Suszę, wędzę, sosy, marynaty w occie/oleju, nadziewane itd. Jak obczaisz tag #chilizgobim to tam wszystko opisuję.

@kibellos: Zapisałem, ale na ten zbiór się raczej nie załapiesz ;P Bo starczyło dla pierwszych 30 osób ;) Ale przy kolejnym już pewnie będę się odzywać ;)

@Kotiki_to_nie_foki: Nie mam balkonu, ale już lubię Twojego sąsiada ;D

@regis091: Dopisałem na listę.

@Asullo: Dopisałem na listę.

@Wejszlo: No w
  • Odpowiedz
Mój stary jest fanatykiem ostrego żarcia. Pół mieszkania #!$%@? papryczkami najgorzej. Średnio raz w miesiącu ktoś wetrze sobie jakąś w oczy czy dupę i trzeba leczyć u okulisty bo pieką tydzień.W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała łeb pod wodę xD bo myślała, że znowu nic nie widzę. Druga
  • Odpowiedz
@gobi12: Nie no, jak już coś z tego wyrośnie to powinno być legitne, to były pestki wyciągnięte z papryczki która miała być dragonem i z wyglądu i ostrości by sie zgadzało :D No chyba że są inne podobnie wyglądające :D Taki właśnie mały ostry pyrtek wielkości paznokcia to był
  • Odpowiedz