Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Miedziany_Brodacz: byłem w rezerwie, każdy mógł sobie wymienić i dobrać mundur w składnicy. Nawet to było wskazane bo przełożeni #!$%@? za niedopasowany mundur.
  • Odpowiedz
@j3sion: XDDDD sprobuj sobie powykonywac cwiczenia sprawnosciowe w bechatce , goraco gdy jest cieplo, zamarza gdy jest zimno, relikt zamiechrzlych czasow, który do niczego sie nie nadaje i nie spelnia roli do ktorej zostal przeznaczony.
  • Odpowiedz
@rrdzony: Rozmawiałem ostatnio z gościem z USA w Białym, mówił mi, że przyjechał do Polski po koncercie Sabatonu, tak go zainteresowała polska historia, wcześniej w ogóle o tym nie słyszał. I uwielbia Polskę :) Tak więc dla mnie Sabaton więcej zrobił dla polskiej kultury niż większość polskich wykonawców, o których nikt nie słyszał i nie usłyszy.
  • Odpowiedz
  • 3
@sinusik no naprawdę dziwota że o polskich wykonawcach nie wiedza w innych krajach skoro śpiewają w języku niezrozumiałym dla większości świata.

I Ty tak serio z tym że zrobili więcej dla kultury? Serio zrobili więcej od morza artystów w całej historii polskiej muzyki? Bo jeden typ przyjechał do Polski bo w tych swoich pozerskich utworach coś wspomnieli?
  • Odpowiedz