Wpis z mikrobloga

Mirki, niech ktoś pomoże.. jestem z wami już tak długo. Pilnie potrzebuje jakiegoś kontaktu, namiaru.. czegokolwiek co pozwoli mi się dostać na operację na wydział neurochirurgii. Wypadnięty dysk w odcinku szyjnym kręgosłupa, brak czucia w 3 palcach lewej ręki, niesamowite „atrakcje” bólowe.. oficjalnie na nfz trzeba czekać z 2-3 lata.. nie moge tyle czekać, nie moge normalnie funkcjonować i boje sie o reke..

#sluzbazdrowia #zdrowie #poznan #pomocy #szpital
  • 114
  • Odpowiedz
@kajbel: Mireczku, jak wyżej napisali, jak najszybciej na wizytę prywatna do ordynatora. To jest pewnie kilka stowek a to jedyna droga żeby przyspiszyc wszystko.
  • Odpowiedz
@kaaban: xD ok, tylko to ja decyduje skorzystać z usługi ubezpieczalni, a nie ona mnie zmusiła xD jak mi się nie podoba to mogę zmienić ubezpieczyciela, w tym wypadku co najwyżej mogę iść pracować na czarno xD
Powiedz mi, podoba Ci się ten system? Uważasz że jest wydolny? Uważasz że to powinno tak wyglądać?
  • Odpowiedz
@kajbel: żeby chorować w tym kraju trzeba mieć zdrowie ( ͡° ʖ̯ ͡°) żeby iść prywatnie, trzeba mieć pieniądze, żeby mieć pieniądze trzeba iść do pracy, żeby iść do pracy trzeba być zdrowym. I kółeczko się zamyka.
  • Odpowiedz
@kajbel: idz na sor w szpitalu, gdzie jest neurochirurgia i nie daj sie zbyc. Jesli zaczyna dretwiec - zmiany w ucisnietych nerwach mogą byc nieodwracalne, to sie kwalifikuje do natychmiastowej operacji
  • Odpowiedz
@kajbel Czekaj czekaj. Z taką przypadloscia na NFZ czeka się trzy lata? Boże, jak dobrze że żyje na zachodzie. Wypadniety dysk odcinka dolnego kręgosłupa. Całkowity brak czucia w prawej stopie. Ból taki, że oxycodon do spółki z fentanylem nie pomagały. Czas oczekiwania na operację - 51 dni, po drodze blokada nerwu za którą musiałem zapłacić sobie sam - 300e ale tak bolało że zaplacilbym i 3000. Ja pierrrdole czytać to i strasznie
  • Odpowiedz
@kajbel acha o rękę nie martw się zupełnie. Nerw się zregeneruje, szybciej bądź później ale w stu procentach. Mi po 8 miesiącach od operacji zostały jeszcze dwa palce z całej stopy do odzyskania. Neurochirurg powiedział, że wrócą na bank i mam się tym nie stresować
  • Odpowiedz
@kajbel: Idź na sor, tylko koniecznie powiedz, że dzisiaj Ci się to stało. Jak ja powiedziałam ze miałam wypadek dzień wcześniej to mnie odesłali z kwitkiem a później się okazało ze mialam złamana wyniosłość międzykłykciową czyli gips mi się należał ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 10
@Krzyszy: Co więcej:

Jak zaczęło boleć juz w kategorii „#!$%@?” bólu, to poszedłem prywatnie do ortopedy, bo na NFZ nie było już w tym roku terminów. Po wizycie zawcił mi zrobić rezonans, gdzie też nie było terminów na już, tylko na pazdziernik/listopad, wiec tez tego samego dnia, 2 godziny po wykonaniu telefonu zeobilem sobie rezonans prywatnie za 350zl (dzieki groupon).
Następnie znowu prywatnie do ortopedy z wynikami z rezonansu a nastepnie
  • Odpowiedz
  • 6
@f-lock: Ból barku. Trwał z dobry miesiąc. Nie jakis mocny, ale upoerdliwy. Poszedłem do rodzinnego, dostałem lek przeciwzapalny/przeciwbólowy i tak z tydzień pobrałem. Było lepiej. Po tygodniu od rana ból zaczął sie nasilać, i stawał sie nie do wytrzymania. Ból barku, stawu barkowego, ręki, dłoni, napieprzało tak, ze ciezko to opisac. Tego samego dnia zaczely mi drętwiec palce.. 2 dni takie byly. Teraz mam nawracajacy bol reki/dłoni plus brak czucia w
  • Odpowiedz
  • 3
@saj: Lekarze to bagatelizuja.. usłyszalem dzisiaj zebym sie cieszyl ze tylko twkie objawy mam. Ze odretwienie to nic, trzeba dać się zregenwrować organizmowi samemu i dopiero jak za 6-8 tygodni nie minie to mam przyjsc.

@maniek74: No właśnie nie.. chciałbym żeby tak było..

@Cogdziejak: ja dosyć szybko zrobiłem doagnostyke i konsultacje bo wszystko prywatnie, gdybym z nfz robil to za pol roku pewnie bym sie dowiedzial co mi jest,
  • Odpowiedz