Wpis z mikrobloga

Pamiętacie kandydatkę z #pis która prowadzi kampanię z pozycjonowaniem w stylu OLX podajac że jest z wielu miast? Jeśli myślieliście że to był szczyt pisowskiej bezczelności obczajcie kandydata Bartłomieja Wróblewskiego tejże partii w #poznan i okolicach (w tym: #lubon, #mosina #komorniki): Nie dość iż podaje się za lokalnego działacza w zależności od miejscowości (i czego to rzekomo lokalnie dla niej nie zrobił), to na dodatek... bezprawnie wykorzystał wizerunki oraz wypowiedzi lokalnych działaczy bez ich zgody do autopromocji w ramach kampanii. Skąd miał materiały? Wysłał wcześniej zapytania do swojego sprawozdania poselskiego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak robić wały to na całego. Pisowcy to stan umysłu.


#polska #polityka #neuropa #bekazpisu #bekazprawakow #wybory
Pobierz
źródło: comment_G1RVOTcdujgXD6Uwpb875i03GmOzIzUP.jpg
  • 2
@grubson234567: widziałem tego do łba, do skrzynki mi wrzucili właśnie, że to najbardziej pracowity Radny Poznania, bla bla bla i jakiś tam senator go popierał bla bla i właśnie się zastanawiałem co to za kutafonix bo nigdy o nim nie słyszałem a kreuje się na największego społeczniaka ever xD już bym wolał na prawdziwą jeżycką pyrę Peje oddac głos xD