Wpis z mikrobloga

@BloodyMassacre26 nie patrz na facetów przez pryzmat toksycznych niedorozwojow lub nastoletnich trolli z tagu przegryw.. jest ogrom normalnych fajnych ludzi którzy nie mają nawet pojęcia o stronie wypok.peel a co mówić o podziale na chadow i przegrywow( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@biedroncia: aż mi się przypomniało jak w technikum koleżanka miała chłopaka. Chłopak był spoko gościem, lubiłem go, ale gdzie nie zapraszał dziewczyny to ona brała swoją przyjaciółkę XD i to on płacił podobno za ich troje
@BloodyMassacre26 ja się nie dziwię przegrywom z tego portalu bo oni żyją Internetem i ja się do internetu odnioslam. Prawdziwy facet nie ma nic wspólnego z wypocinami jakie się tu nie raz czyta na temat kobiet na tym portalu. SĄ ludzie źli i dobrzy i tak było od wieków. Nie zauważyłaś po niektórych profilach ze Ci którzy tak najezdzaja na kobiety siedzą tu non stop, nie mają pracy i zainteresowan a jednak
@biedroncia: chyba była rozpieszczana w domu i przez facetów, więc stąd krytyka jego zachowań. Może jest ładniejsza od koleżanki albo uważa się za bardziej wartościową od niego i nie akceptuje, że ktoś gorszy ją odsuwa na margines związku (przyjacielskiego?) - zajmuje jej miejsce. jak to się mówi, toksyczna, albo może po przejściach?
...
Facet zastanawia się, wnioskuje, analizuje zachowania, sygnały, dochodzi do wniosków, a kobieta jutro będzie
zupełnie inna ¯\_(ツ)_/¯