Wpis z mikrobloga

@a-lexis: stary diesel na dlugich trasach tyle ujedzie. Te clio to wyjątkowo proste i bezproblemowe samochody, a taki stary dieselek 1.9d uhhhhh

Chłodny uśmiech w stronę polaków robaków kupujących 10-20 letniego diesla od niemca z przebiegiem 180 k
@Yam1337: zabiłes mi "marzenia" aczkolwiek cos mi nie pasowało to jest nie możliwe tyle natłuc. To są jakieś nieliczne przypadki ,że opisują w gazecie a nie ze w DE to standard..
@a-lexis Za to teraz możesz jechać kupić "JEDYNE TAKIE OD niemca NIE FIESTA, NIE CORSA" i sprzedać za kupę kasy z takim niskim przebiegiem( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Norskee: mój stary diesel nominalnie nie przeskoczył 300 k nalotu a ma już soje lata bo chyba 16 mu leci :) więc nie generalizujemy, podobnie vany kupowane do wożenia dzieciaków do przedszkola czy szkoły też nie robiły wielkich nalotów tyle że męczone po mieście :)
@sailor_73: no są takie, ale ciężko kupić. Sam jak szukam auta, to czekam po kilka miesięcy aż trafi się jakaś salonówka od 1 max 2. właściciela. Wszyscy dookoła kupują pierwsze co wygląda z daleka ok i później bezwypadkowy grand senic za 40 klocków walony w tył, mercedes okazał się taksówką, bmw sprowadzone z lewym lpg, więc stary kompot ostatecznie wyszedł za 10k XDDDDD, kolejne bmw gubi olej tak, że podkładają karton