Wpis z mikrobloga

@P_O_T_E_Z_N_Y__G_E_J Moich będę używał, dopiero za miesiąc, ale kupiłem, bo przypadkowo pożyczyłem od kolegi na jedno nurkowanie i po pięciu minutach wiedziałem że muszę je mieć. Wyjątkowo mi spasowaly,. Jedyny minus jest taki że są ciężkie, przy podróżach samolotem to może mieć znaczenie.
@ulath: 1 i 2 stopień cold-water wiec mogę go używać gdziekolwiek, reszta też uniwersalna. Jeśli chodzi o "ubranie" nad tym się jeszcze zastanawiam - część by chciała wskoczyć do ciepłego suchego, część się skłania do tańszego i bardziej uniwersalnego mokrego, cel to pewnie głównie Polska bo blisko i 1 może 2 wypady w roku na ciepłe wody.
PADI OWD, za chwilę zaczynam AOWD.
@P_O_T_E_Z_N_Y__G_E_J: automaty polecam Apeks, sam oram (+100 nurków rocznie) w Norwegii już 2 sezon. wszędzie zrobisz tani serwis. polecam xtx 40 albo 50 i dst 1 stopień na początek. łatwo potem rozbudować do twina czy używać jako stage.

ja zacząłem tutaj od pianki 7+ 7 i a jak się wkręciłem na dobre to na jesień kupiłem suchara Santi nowego i jestem zadowolony, chociaż na początek polecam kupić używkę ( zwłaszcza jak