Wpis z mikrobloga

Tibijsie Mirasy mam mały dylemat a mianowicie :D
zrobiłem mały cumback do #tibia i trochę mam dylemat bo chce sobie coś tam 1-2h po arbaice pociupać tak na spokojnie (żadne op pg). Mam 3 postacie ( 97 ed - 63mlvl, 70 ek - sword 84, rp 20 z 70 dista) :D teraz pytanie bo każda z postaci gra mi sie w sumie okay ale z drugiej strony każda ma tez wady które mnie wqurwiaja :D
ED padam +/- raz na 2-3 dni ( a nie chce mojej malej fortuny z pracy przeznaczac na tc na exp/ blessy) :D EK wolno sie solo expi ( wyciagam na zielonej z 300 k max), a rp musze zaczyanc od zera z nadzieja na lepsze jutro :D
Moze ktoś już taki miał problem i podzieli sie możne jakimiś uwagami, bądź jakiś tibijski wojownik w temacie, możne rzucić rada :D głownie tez się rozbija, ze ed/ek ciężko znaleźć jakaś fajna miejscówkę do ez expa z profitem
  • 7
@analfabeta1993 no to racja ale trzeba siedzieć i tak jeden dzień(2h) posiedzieć w moim przypadku żeby ogarnąć 150k ), jakieś gs dają może 2k ma plus :D następnego dnia odliczyć waste I blesy na ed dalej jesteś na 0. Już nie mówię o th gdzie masz praktycznie 100% waste :D ciekawi mnie ten RP bo dobić ten 90 to tydzień grania i wydaje się mniej podatny na dedy tylko ciekawe jak z
@korkee jak druta nie ogarniasz, to graj pallem bo noob friendly. Jak chcesz pg z profitem bierzesz stealth ringi i na stonerefinery smigasz. Jak chcesz profit to na elfy na ab lub yala i 150k/h hajsu mozesz takim kapciem wyciągnąć
@WykoplayerSsie druida ogarniam raczej ale jak to nazwałes jest death friendly :D i słabe jest to że bez tc na 100 lvl musisz ciupac elfy by poexipc na czymś na twój lvl :v Ale w sumie spróbuje faktycznie palka bo lubię jednak solo gameing