Wpis z mikrobloga

@Crow7422: hehehe laska z nogą podkurczoną pod brodę, prowadzi jedną ręką, bez obuwia, wśród tirów jadąc z dużą prędkością a Ty białorycerzu o robieniu zdjęć. Następnym razem namaluję może taką sytuację, akwarelą.
@rzygaj: Nazywaj mnie jak chcesz, znalazł się specjalista od bezpieczeństwa... ()
Patrzy na drogę? Patrzy. Trzyma kierownicę? Trzyma. O Tobie raczej nie można tego powiedzieć.
Najlepiej oceniać innych nie patrząc na siebie.
@Crow7422: ja #!$%@?... człowieku czym ty się #!$%@?łeś? Dziewczyna jedzie drogą szybkiego ruchu, przy prędkości ok. 100 km/h w miejscu dużego natężenia ruchu, lewą nogę trzyma na fotelu zamiast na podłodze, jedną ręką prowadzi, na boso i ty twierdzisz, że to prawidłowe? #!$%@?, co za ludzie w tym kraju.
Ty, a może to Twoja laska? No w sumie macie coś ze sobą wspólnego.
@Kacpoo: większość? O ja pierdu, a co to za logika? Dużo podróżuje po świecie, wiele godzin spędzam w samochodzie i takie głupie podejścia do prowadzenia pojazdu zaobserwować można w krajach słabo rozwiniętych, bądź z małą kulturą motoryzacyjną. Pewnie stąd Polska zalicza się do najbardziej niebezpiecznych krajów pod względem bezpieczeństwa na drogach w Europie. Ale co się dziwić jak usprawiedliwia się taką głupotę? Nie widziałem tak prowadzących Niemców, Francuzów, Szwedów nawet Włochów,