Wpis z mikrobloga

Ale niektórzy z was są nienormalni.
Stworzyliście w swoich głowach świat, w którym
wszystkie kobiety, to potwory zaprogramowane żeby was zniszczyć.
Wasze p0lki są jednymi z najbardziej zakompleksionych kobiet na świecie.
I to przez kogo? No właśnie kurde w dużej mierze przez takich facetów jak wy, bo dam sobie rękę uciąć, że nie jesteście idealni, ale pierwsi żeby oceniać nas. Co wy sobą reprezentujecie?
Siedzenie przy kompie i wylewanie swoich frustracji? X D
Jakie wy macie zainteresowania? Plany?
Kobiety są #!$%@? oceniane cały czas, wszystko co robimy jest oceniane. Przemek do roboty przyszedł spocony i przetłuszczony? Spoko, ale czekaj Marta przyszła dzisiaj bez makijażu?! Ja #!$%@?, ale brzydka iks dedede
Przemek czegoś nie rozumie? Spoko stary, już ci tłumaczymy, Marta czegoś nie potrafi? Ale te baby to są tępe X D
Już nie mówiąc, że jak Przemek idzie coś zrobić, to nie martwi się o to, że jakiś stary dziad może swoimi zagrzybiałymi rękoma go zmacać, bo serio w zwykłym sklepie trzy razy zostałam przez takich dziadów zmacana i ja nie mówię w tej chwili o dotknięciu mojego ramienia.
A co do tych betabankomatów, to
pracuje do końca wakacji w sklepie i chyba by wam mózgi wybuchły jakbyście zobaczyli, że 3/4 kobiet płaci za zakupy jak jest ze swoim facetem, a pary 16-25 lat, to już w ogóle prawie mi się nie zdarza, żeby chłopak płacił za cokolwiek podczas robienia zakupów. Wśród koleżanek też jakoś nie słyszę, żeby facet je utrzymywał xD
Wiem, że są takie przypadki, ale są też #!$%@? przypadki, że to kobieta jest bankomatem. Jak na przykład u mojej mamy, mój ojczym to #!$%@? leń i jest utrzymywany przez nią, i co mam teraz iść na wykop i wylać frustracje jacy wszyscy jesteście #!$%@? i szukacie sponsorów?
kaborecik - Ale niektórzy z was są nienormalni. 
Stworzyliście w swoich głowach świa...

źródło: comment_hMhbxnZRiFup90XvuCLUiZdyfgt1tWH9.jpg

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
a pary 16-25 lat, to już w ogóle prawie mi się nie zdarza, żeby chłopak płacił za cokolwiek podczas robienia zakupów. Wśród koleżanek też jakoś nie słyszę, żeby facet je utrzymywał xD


@kaborecik: nie pomyślałaś, że różowe zazwyczaj trzymają w portfelu WSPÓLNE karty bankowe ( u mnie tak jest ) i jak wychodzą razem to ona płaci z tej karty?
  • Odpowiedz
@kaborecik: Cieszę się, że trafiałem na normalne dziewczyny, które płaciły za siebie albo nawet za zakupy, z których i ja korzystałem. To jest fajna postawa, chociaż czasem jest mi głupio, jak w takich sytuacjach kobieta płaci, ale z drugiej strony nikomu krzywda się nie dzieje.
  • Odpowiedz
@kaborecik:

W skrócie dla leniwych:

Jakaś różowa #!$%@? feministyczne bzdury pokazując, jak to kobiety są dzisiaj krzywdzone i dyskryminowane, bo muszą cały czas ładnie wyglądać i dawać sobie radę, a nie jest to takie łatwe.

Nie ma za co.
  • Odpowiedz
@kaborecik:
Kobiety są najczęściej oceniane przez inne kobiety, a jak już dochodzi do utrzymywania przez drugą osobę to częściej jest kobieta utrzymywana i ta też częściej zarabia wyraźnie mniej. Statystyki sobie znajdziesz sama.
  • Odpowiedz