Wpis z mikrobloga

Jaka gra na komputer jest dobra żeby jakoś obeznać się z jazdą samochodem? Mam 14 lat (tak wiem podwiek) i chciałbym już po prostu coś umieć jeśli chodzi zarówno o opanowanie auta jak i zachowanie na drodze, a także się dobrze bawić z kierownicą (Logitech G29)
Wiem ze duzo czasu do prawa jazdy, ale po prostu nie chciałbym podchodzić do tego za te kilka lat z niczym xd
#motoryzacja #prawojazdy #gry #samochody i może troszkę #simracing
  • 57
@Mati_wykopke: GTA V ! A tak na poważnie: wybierz odpowiedzialną osobę, która jest dobrym kierowcą, i staraj się siedzieć obok i obserwuj, pytaj też, zwróć uwagę jak zmienia biegi, kiedy i jak zmienia pas. To jest dobre przygotowanie o ile będziesz podpatrywał prawidłowe zachowania i nawyki. Ogromna reszta tylko w praktyce za parę lat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mati_wykopke: Uło skoro masz kierownicę i takie chęci w tym wieku to działaj! :D W Mafii pamiętam było ważne przestrzeganie zasad ruchu ale ogólnie chyba pod tym względem najsensowniejsze będą faktycznie symulatory ciężarówek - tam się liczą zasady i płynność ruchu (a płynność to klucz!)