Wpis z mikrobloga

@polskipl: Style z pakietem comfort + kilka dupsow. Zamawiane gdzieś w sierpniu. Obecnie tez superb i tez 2.0tdi. 215k nalatane. Bezawaryjne auto, uwielbiam je
  • Odpowiedz
  • 6
@lukoniasty: Leasing @r00ti: tak @Ssslave: mi wyszło 2 miesiące od zamówienia, ogólnie jestem mega zachwycony narazie i cieszę się że spróbowałem benzynowego, miałem 13 letnią Bmw 7 ale ta skoda z wyjątkiem jakości materiałów, dużo wygodniejsza i przestronniejsza
  • Odpowiedz
@polskipl: Też mam Skodę, same miłe wspomnienia :) Tylko że O2 w 1.9TDI ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżdżę od 7 lat, zrobiłem już z 200k km jest moim kutrem, sterem, wędkarzem i rybą. :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Purple: @JajcaTwojaBroda: dziękuje, @Purple: jedz na jazdę próbną do skody, ja najpierw chciałem tego 1.5 TSi bo mi się dobrze jeździło, ale w związku z tym ze chciałem mieć jak najszybciej to był tylko 2.0 dostępny do zamówienia a potem dodali znowu 1.5, no i w sumie nie ma dużej różnicy wiec rozsądnie dopłacić do 2.0, spalanie pewnie wyjdzie nawet mniejsze i drożej sprzedam
  • Odpowiedz
Chętnie bym wymienił przy 10 tys. Ale nie wiem czy jest sens, jak skoda zaleca 30k, a darmowy mam po 30 tys właśnie


@polskipl: jak chcesz wykupić i pojeździć tym autem dłużej to wymień po 1k km olej z filtrem. serio. zrobiłem tak (co prawda inne auto i diesel) i w filtrze było trochę mikro opiłków mechanicznych. przy kolejnej wymianie po 1k km już ich nie było i nigdy więcej się
  • Odpowiedz