Wpis z mikrobloga

Czy Emery zaczyna pracować na swoje zwolnienie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pytanie numer jeden brzmi, dlaczego po zepchnięciu do narożnika Arsenal nie broni całym zespołem tylko w kilka osób, zostawiając wszystko na barkach back four, a Xhaka i Guendouzi człapią w defie i zostawiają akry przestrzeni rywalom pod polem karnym

Pytanie numer dwa: czemu bez przerwy stawia na Xhake i na rozegrania z piątki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pytanie numer trzy: czy Raul poczeka ze zwolnieniem Unaia do powrotu Holdinga, Bellerina i Tierneya?

#arsenal
  • 9
@waciak: też mi się tak wydaje, Raul i reszta nie mają jaj by zwolnić w trakcie sezonu, musiałby być 7 na święta żeby się na to zdecydowali.

Patrząc po tym kto jest teraz, nawet Wengera przyjąłby z otwartymi ramionami do końca sezonu, bo tak gównianie nawet w jego ostatnich dwóch sezonach Arsenal nie grał, nie mówiąc już o tym, że teraz miałby do dyspozycji silniejszy skład.

Gdybym był na miejscy Josha
@Pustulka:

Allegri IMO najfajniejszy z całego towarzystwa ale z tymi jego drużynami bywało różnie

Mou zrobiłby z nas najlepszą drużynę na dwa sezony, by upaść w trzecim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wenger IMO za stary na prowadzenie drużyny klubowej, widzę go jeszcze w jakimś NT

Ranieri przyszedł na gotowe w Leicester, doceniam sięgnięcie po mistrzostwo, ale nie można zapomnieć, że warunki mu się złożyły idealne - słaby
@Gniewo_: @waciak: @Pustulka:
A ja nie widzę żadnego powodu dlaczego mieliby czekać do lata. LM po raz kolejny pod ogromnym znakiem zapytania, tak że hajs może się znowu nie zgadzać. Drużyna po 43 kolejkach dalej gra brzydko i nieskutecznie, przez co kibice już są wkurzeni. Część piłkarzy albo nie wie co robić na boisku, albo jest niezadowolona, a przecież między innymi z Aubą i Lacą wypadałoby nowe kontrakty podpisać.
@Gniewo_: @waciak: @yshm:
Zapomnijcie o jakim kolwiek zwolnieniu. Emery ma duży kredyt zaufania, poza tym Arsenal to klub z tradycją zatrzymywania trenerów na lata, no i zwolnienie, to przede wszystkim przyznanie się do błędu zarządu oraz wypłacenie wielo milionowego odszkodowania