Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem co robić. Jestem w drugiej klasie technikum informatycznego, nie mam żadnych zainteresowań ani hobby, po przyjściu do domu głównie siedzę i gapię się bezsensownie w ekran komputera przeglądając internet. Wybrałem ten kierunek dlatego, że trochę interesowałem się technologią, jednakże teraz wywaliłbym sobie kopa w dupę za to, że to zrobiłem. Męczę się w tej szkole, z przedmiotów takich jak matematyka, fizyka idzie mi całkiem nieźle, lecz z zawodowych kompletnie nie ogarniam niektórych rzeczy i za nic nie wchodzi mi to do głowy ile bym nie wkuwał. Generalnie czuję się bezużyteczny. Wiem, że według niektórych z was a może i większości mój problem wydaje się być błahy, lecz mi naprawdę odejmuje sił. Jestem bardzo skryty w sobie i nie potrafię wyrzucić tego problemu nawet moim bliskim. Co robić? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 5
Bo szkoła potrafi nieźle zniechęcić. Jak i tak siedzisz przed kompem, pooglądaj różne kanały popularnonaukowe, historyczne, mechaniczne, może coś o programowaniu. Da Ci to jakąś perspektywe, może czymś się zainteresujesz
To nie jest tak, że jak jesteś w szkole informatycznej to musisz potem pracować w takim zawodzie. Możesz jeszcze stwierdzić że jara cię język polski, uczyć się do matury z Polaka i iść na filologię, nie ma żadnych przeszkód. Idzie ci dobrze z matmy i fizyki, może jakieś inne techniczne studia/kursy obierz sobie za cel po szkole?