Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki
Czy mamy na sali kogoś kto zamawiał e-fajki z Aliexpress?

Cenowo wychodzi to bardzo korzystnie. Weźmy takiego Aegisa Solo Kit.
e-dym - 219,-
Aliexpress - 165,-

Ponad 300 osób pod konkretną ofertą wyraża swoje pozytywne opinie, również ludzie z Polski.
Jak wygląda sprawa z oryginalnością? A z celnikami? Czy mogą zrobić problem z paczką?
Co jeśli zostanie zatrzymana? Jestem pełnoletni więc jeśli byłaby konieczność potwierdzenia tego na poczcie lub gdzieś indziej to nie będzie z tym problemu.

#epapierosy #aliexpress #pytanie
  • 16
@xfilokolo: Jesli paczka zostanie zatrzymana w UC to masz do wyboru utylizacje na twoj koszt lub odeslanie do nadawcy.
Z Cigabuy EU Direct mozesz kupic bez zadnego ryzyka i bedzie u ciebie w +- 3 dni, ale Aegisa Solo kit jest wyprzedany na ten moment. Jest troche drozej niz z Ali ale znacznie taniej niz w PL.
No właśnie czytam już o podobnych przypadkach. Fuck, znowu widać w jak pięknym miejscu żyjemy. Z Ali zamawiać nie mogę bo nie, broń jak chcę to owszem mogę ale jak się pobawię przez rok w pozwolenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@marek-wozniak-750: @k3lt:

Marku dziękuję ale póki co dopiero przymierzam się do zakupu którego dokonam najpewniej dopiero na początku października około.

Natomiast czy któryś z Was wie czy Ali zwraca pieniądze jeśli paczka wróci do sprzedawcy z powodu zatrzymania w urzędzie celnym?