Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebuję porady. Jak powiedzieć dziewczynie, że jej się przytyło i powinna coś z tym zrobić?

Pytanie jest proste, sytuacja skomplikowana. Bo o ile swojej dziewczynie można zaproponować jakieś aktywności fizyczne, zdrowe posiłki, wyjście na siłownię, tak to wyznanie dotyczy byłej dziewczyny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak wiem, nie powinno mnie to obchodzić, "olej tę karynę", itd. ale nie rozstaliśmy się jako wrogowie, a kilka/kilkanaście kg temu była to naprawdę ładna dziewczyna. Znaczy dalej jest ładna, ale jednak widać te zbędne kg. Przypadkowo spotkaliśmy się jakiś czas temu, bo mieszkamy w tym samym mieście i jakoś mi się dziwnie zrobiło, że wyglądała dużo lepiej. Fakt, ma stresującą pracę, jedzenie w biegu, ale to nie jest wytłumaczenie.

Zatem, Mireczki, jak podeszlibyście do tego tematu? Mirabelki, czy istnieje takie sformułowanie przekazu zrzucenia wagi, które nie urazi?


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak to twoja była to nie przejmuj się tym czy się obrazi czy nie. Po prostu powiedz wprost, np to co napisałeś nam

kilka/kilkanaście kg temu byłaś naprawdę ładną dziewczyna. Znaczy dalej jesteś ładna, ale jednak widać te zbędne kg.


A potem możesz zaproponować

jakieś aktywności fizyczne, zdrowe posiłki, wyjście na siłownię


Nawet wspólne.
Jeśli rzeczywiście rozstaliście się w dobrych relacjach a ona nie jest jakąś przewrażliwoną Karyną to powinno
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@psposki: to wy potraficie martwić się tylko o to co aktualnie na #!$%@? sadzacie?
Nie wiem czy można mieć lepszego przyjaciela niż były partner. Znacie się jak z nikim na świecie, łączy was jakas przeszłość która wtedy była najważniejsza na świecie, nie ma pomiędzy wami konfliktów o bieżące sprawy. Moim zdaniem warto o coś takiego dbać.

Chyba że mówimy o perspektywie 20-latkow, którzy jeszcze nikogo nie potracili, nikt im nie umarł,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
AzjatyckiEskimos: skoro już nie jesteście razem to takie uwagi są co najmniej nie na miejscu


Kolejny dla którego nadwaga to temat tabu, trzeba to tepić i nie tolerować, to nie tylko kwestia estetyki, ale też zdrowia i jak ktoś jej powie, że jest gruba i powinna się ogarnąć to będzie dla niej dobre
Nie da rady. Ja swojej byłej żonie najpierw sugerowałem, potem mówiłem wprost i w końcu kopłem jej w dupe.
Jak człowiek sam nic z tym nie zrobi to żadne sugestie mu nie pomogą.