Wpis z mikrobloga

@Probz: w przypadku zagrożenia życia matki prawie zawsze w cywilizowanych krajach biorą pod uwagę życie rozwijającego się płodu i stosują najczęściej cesarkę. w przypadku ciąży pozamacicznej są specjalistyczne metody nieaborcyjne, ale najczęściej dziecko i tak umiera.

wady genetyczne nie zawsze są pozytywne. bardzo często są abortowane zdrowe dzieci.

mam na przykład wiele znajomych, szczęśliwych rodzin z osobami chorymi na zespół Downa.

schizofrenia lewicy polega na tym, że szumnie świętuje światowy dzień
@czekoladaisport

mam na przykład wiele znajomych, szczęśliwych rodzin z osobami chorymi na zespół Downa.


Oglądałem kiedyś panel dla rodziców którzy wychowują dzieci z downem i jedna z mam porównała, posiadaniem dziecka z downem do hodowli orangutana. To nadal dorosły facet często silny i gruby przez swoją chorobę na dostatek ma ogromny pociąg seksualny którego nie da się zaspokoić. O tym się nie mówi ale niestety dla starszych rodziców to mordęga siłować się
@trejn: lepiej zabić. problem z głowy.

takim sposobem to można nie tylko eliminować ludzi chorych, ale też zdrowych.

w zasadzie zdrowie to pojęcie względne.

wg lewaków zdrowym na umyśle jest ten, który wyznaje ich poglądy.

reszta do odstrzału...



to jest zbyt przykry temat, żeby go tak brutalnie uogólniać, bo musielibyśmy poruszyć także sens istnienia jako takiego

a istnienie dotyczy nas wszystkich
@czekoladaisport Jak tak bardzo walczysz nie o jakość życia a ilość; to dlaczego nie pójdziesz dalej i nie zmusisz kobiety do rodzenia dzieci ile może?
Średnio kobieta może urodzić przyjmijmy - 10 dzieci. Rodząc tylko jedno defakto odebrała potencjalne życie kolejnym.

Nie wiem jak tobie ale mi nie przeszkadza że urodziłem się teraz, a nie w XII wieku, czy w 2321r - gdybym nie urodził się wcale również by mi to nie
Potem oglądamy te umierające zdeformowane dzieci i zrozpaczonych rodziców zbierających nierealne sumy pieniędzy, na wątpliwe leczenia warte wiele milionów dolarów, tylko po to żeby dziecko sie nacierpiało, i umarło - bo jak życie pokazuje cudów nie ma i nikomu nowe serce czy druga połowa mózgu nie odrośnie.

A całej tej bezsensownej tragedi, i ludzkiego dramatu który wiemy że był niedouniknięcia było można zapobiec. Ale kogo to obchodzi? Ważne że jednen frajer z
@trejn:
jestem za niższymi podatkami dla rodzin wielodzietnych, ale tylko lewacki hitler żądał od kobiet określonej liczby dzieci xD

jak komuś nie podoba się życie już nawet teraz eutanazję może popełnić każdy, wystarczy, że weźmie ostry nóż, albo sznurek

tylko lewica kreśli utopijną wizję świata, gdzie rodzą się tylko ludzie zdrowi i piękni, wszyscy żyją pod dostatkiem.

odłóżmy bajki na bok. bardziej wierzę w możliwości medycyny prenatalnej niż dopuszczam możliwość aborcji
@czekoladaisport: Użyłeś trudnego słowa którego nie rozumiesz, więc zapoznaj sie czym jest eugenika. Potem naucz sie odróżniać kaszel od chorób deformacji typu bezmózgowie.
Aborcja płodów zdeformowanych nie oznacza abortowania dzieci bez jednego palca u ręki. Niestety świat jest cholernie trudny i brutalny. Jest więcej drastycznych chorób przy których zespół downa to katar. Ludzie twojego pokroju spłycają temat tylko do przykładów

LeAWGI BEndoM ZABijać DZIEczI beZ palcTca u reNTKI

A potem sie
Pobierz trejn - @czekoladaisport: Użyłeś trudnego słowa którego nie rozumiesz, więc zapoznaj ...
źródło: comment_etqT39CZ7kiZHFlrxmzizqWgcdVzY7TK.jpg
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@czekoladaisport: Czyli pewnie, lepiej rodzić dzieci z ciężkimi wadami wrodzonymi, których życie będzie cierpieniem dla nich samych i traumą dla rodziców. To jest to całe miłosierdzie?

Żałuję, że nie pokazano zdjęcia dziecka, które dr Chazan "uratował". Dziecka, które przeżyło dwa tygodnie i wyglądało tak, że jego zdjęcia były zbyt drastyczne, żeby pokazać w telewizji.

Wam nie chodzi o obronę życia i zdrowia tych dzieci, Wam chodzi jedynie o to, żeby się
@czekoladaisport: Więc skoro te dzieci rodzą sie martwe to wytłumacz mi sens przeżywania tej tragedii matce i narażanie jej zdrowia? A no tak to nie ma zupełnie żadnego sensu ale czujesz sie jak bohater kiedy to dziecko umrze godzinę po wyjściu z łona - zaraz będzie krzyk i dawanie przykładu dzieci bez palca do aborcji.

SPOILER są z góry określone cechy które muszą występować. Ale to już dużo tekstu i trudne
@trejn: Tu nie ma żadnego bohaterstwa. Jest chłodna kalkulacja. Dziecko się urodzi martwe, trudno. Dziecko będzie silnie upośledzone za życia, wiele jest takich i te osoby są często wbrew wszelkiej lewackiej logice szczęśliwe.
W obu przypadkach to matka jest bohaterką. Jak jest zbyt słaba, może oddać dziecko do domu opieki.
To powoli schodzi na argumentację typu - zabiłem brata, bo za głośno płakał.
Humanitaryzm polega właśnie na trosce i opiece o