Wpis z mikrobloga

@DROPTABLEusers info Bank Anglii - wczoraj był skok dlatego pewna grupa już wie że info będzie pozytywn. Tak jest zawsze przed publikacją ważnych danych - dana waluta idzie w górę lub spada, następnie wraca do poziomu wyjściowego i później kontynuuje ruch gdy info dotrze do wszystkich ¯_(ツ)_/¯
@Ag90: wszystko przemawia za tym, że będzie co najmniej 4.95 (analiza techniczna, fundamenty, postęp w rozmowach dot. Brexitu). Także 4.95 to tylko kwestia czasu. Z 5.0 kurs może dłużej walczyć. Także czekać, obserwować. Jak chcesz sprzedawać to warto jak już dotrze do poziomu 4.95. Wówczas kurs może się nie przebić i będzie korekta.

@ArnoldZboczek A wiesz może, czy jutro i pojutrze utrzyma się funt przynajmniej na 4,95? Bo widzę, że funt zaczął lecieć w dół, jak na złość, jak właśnie przyleciałam do PL ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Ag90 wciąż widzę szanse na atak 5.0 - aczkolwiek ciężko w obecnej sytuacji określic kiedy to nastapi. W każdym razie wygląda mi na to że przez jakiś czas funt będzie skakał w przedziale 4.93 - 4.98 (w piątki lubi się ostatnio umacniać). Wystarczy pewne info że brexitu bez umowy nie będzie i mamy 5.0, a wtedy następny cel to 5.15 ;) Ale jeśli chcesz sprzedac (lub może już sprzedałeś) to to myślę