Wpis z mikrobloga

@jasmi_n: no to rozejrzyj się w około i znajdź osoby którym warto poświęcać czas, albo przestań się angażować w czyjekolwiek problemy jeśli wymagasz, aby ktokolwiek to dostrzegł. Niestety ten świat tak jest skonstruowany, a bezmyślność ludzka nieograniczona, tak więc, osoby te o których wspominasz, mogą tego zupełnie nie dostrzegać, bądź nawet nie starać się dostrzec, teraz tylko od Ciebie zależy czy zaakceptujesz ten układ, czy się z niego wypisujesz ;)

EDIT:
@jasmi_n: wszystkie moje znajomości układają się świetnie, dopóki nie potrzebuję najprostszej przysługi. Kiedyś poprosiłem ziomka, żeby mi przechował karton gratów w piwnicy przez parę dni, dopóki nie zorganizuje dla niego transportu. W końcu wymyśliłem, że zamówię kuriera do tego kartonu, trzeba go tylko zakleić taśmą i wydać kurierowi. Okazało się, że ziomek nie może tego dla mnie zrobić, bo nie będzie w domu czekał na kuriera. Na pytanie kiedy będzie w
@jasmi_n: Nie rób tak, nie warto na prawdę. Ludzie, którzy nie doceniają zaangażowania innych nie są warci tego zaangażowania. I bardzo możliwe, że Cię ktoś zrani, co może spowodować, że już nie będziesz chciała dawać od siebie, zmieni Cię to na gorsze. Dawaj tym, którzy na to zasługują, nie pozwól się zepsuć! ()