Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Ej #niebieskiepaski powiedzcie szczerze bez śmieszkowania - z jakiego prezentu ucieszylibyście się na dzień chłopaka? No i #rozowepaski macie jakieś pomysły, albo może co u Was się sprawdziło? Nie żebym nie miała pomysłów - chciałabym poznać Wasze( ͡° ͜ʖ ͡°). No i ciekawi mnie czego faceci oczekują w tym dniu :) No rzućcie jakąś podpowiedź ʕʔ
#pytanie
  • 68
@Sumciaa: Ja lubię dostawać coś czego bym sam sobie nie kupił ot tak, np. nowy nóż, latarkę do samochodu, bon do sklepu militarnego, łuk, chińskiego drona. Generalnie, jakąś zabawkę, narzędzie albo jakąś użytkową elektronikę. Powiedzmy dysk przenośny SSD albo kupic kilka dysków HDD zeby pracowały w RAIDzie na kopie zapasowe plików jeżeli dużo pracuje. Nowy pasek, spinki do koszuli to też spoko sprawa ale juz dość indywidualna
@Sumciaa: Najlepsze prezenty są dopasowane do obdarowywanego. Nikt Ci nie poleci tutaj niczego, co mogłoby równać się z prezentem, w który włożysz czas i uczucie.
Najlepszym prezentem jaki dostałem od dziewczyny była maskotka niesporczaka i wzrusza mnie do dzisiaj. Powodzenia w szukaniu w tym sensu bez informacji na temat mojego całego życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)