Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Android też ma tą przewagę że można kupić telefon który można sobie ustawić pod siebie, pod screen on time itd. Po cholere się ograniczać i to za 1000€ głowa was boli?!
@zawodowi3c: no i fajnie. Mnie kusi, żeby zmienić, ale moja 8 nie ma nawet dwóch lat i wygląda na nieużywany. Jedyny update sensowny dla mnie to aparat, ale troche mi się znudził ten telefon i chciałbym nowy
@pekak: kup se szajsunga topowego na próbę, aparat powinien mieć nawet lepszy od srajfona bo szajsung z reguły dba, poczytaj na necie recenzje, pooglądaj filmy, generalnie srajfon dzisiaj to scam i to z roku na rok coraz większy, teraz kombinują z własnymi układami ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie wezmą niewiele podkręcą to co sprzedali rok temu i będą mówić że odkryli coś wielkiego x D

serio, ta
są ajfoniarze co mówią że oni po prostu dopieszczają i dbają a nie wydają jak leci

wiecie jak wygląda proces produkcji nowych układów? to są miesiące testowania, wszędzie wygląda to tak samo, nawet w srajfonie
i napiszę coś co wam popęka dupy

chinole weszły do europy i produkują i sprzedają w kosztach produkcji telefonu, stąd te ceny, nie dlatego bo stosują ch0jowe wnętrzności, owszem, soft kamery trzeba podrasować samemu, ale z reguły w telefonach za 200-350€ a nawet i 500€ nie ma już z tym problemu

po prostu tyle tego naprodukowali że smartfony straciły na wartości a muszą bić się o rynek