Wpis z mikrobloga

W tym roku to już 100k zysku czyli 30proc kapitału jaki mam teraz w giełdzie


@wykopowy_brukselek: Idziesz jak dzik, brawo! Długo już w tym siedzisz? Dodatkowo czy jako główne źródło? W/g Ciebie bardziej giełda czy forex? Pod koniec roku będę miał luźne 50k eur, coś tam na Forex ćwiczę ale czasu mało i okazje przelatują koło nosa. Jedno mi wchodzi niemal zawsze, od miesiąca mam +20%, spróbuję dołożyć kasy i sprawdzić
@wykopowy_brukselek: Podziwiam. Forex daje potężne narzędzia ale to jazda po wybojach, mimo słabszej niż kiedyś dźwigni dalej mocno trzepie. Ja się uczepiłem jednej pozycji na której jestem w stanie coś regularnego przewidzieć, reszta to póki co hazard, ostatnio próbowałem zrobić coś na skoku ropy i dotarłem do +30% w jeden dzień, przetrzymałem z nadzieją na dalsze wzrosty no i poszło 100% wkładu do tyłu. Nauka, korzystać i nie chcieć się nażreć
próbowałem zrobić coś na skoku ropy i dotarłem do +30% w jeden dzień, przetrzymałem z nadzieją na dalsze wzrosty no i poszło 100% wkładu do tyłu


@tank_driver: czasem lepiej złapać kanarka w garść niż pozwolić mu upierd**** rękę do łokcia...