Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem zalamana, bylam na dniu probnym na stacji paliw i mnie nie wzieli, szukali kogos od zaraz wiec musialam wypasc naprawde beznadziejnie mimo ze sie staralam, kase ogarnelam szybko ale poza tym to masakra, nie wiedzialam w ogole co robic ze soba, ciagle ktos cos chcial a to hotdoga a to kawe a to jakies punkty naklejki, w miedzyczasie robienie kanapek, salatek, sprzatanie, kazdy wiedzial co ma robić sam z siebie, tylko nie ja.
dziewczyna ktora ze mna byla mi wszystko pokazywala, tlumaczyla, ja sie staralam jak najlepiej wszystko robic. i po 7 godzinach kierowniczka mnie wziela na zaplecze i pyta sie czy na pewno chce tu pracowac bo nie jestem w ogole zaangazowana, nic mnie nie interesuje i wygladam jakbym tu byla za kare. a do kazdego klienta sie usmiechalam itd powiedziala ze oni szukaja kogos zaangazowanego a nie zeby przesiedziec te 12 h. zalamana jestem, nawet na glupia stacje mnie nie chca gdzie zalezalo im zeby kogos znalezc, a wola nie zatrudnic nikogo niz mnie. w pazdzierniku studia zaoczne, nie wiem za co ja bede zyc, robic oplaty, do pracy w sklepie czy gastronomii jestem za malo dynamiczna a do innej mnie nie wezma po samym liceum :( Jak mnie nie wzieli na glupia stacje gdzie nie ma nic skomplikowanego to co dopiero bedzie jak bede szukać pracy po studiach ()
#praca #pracaza #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Dziewczyno, co ty się przejmujesz jakimiś Januszixem, to przecież jest zupełnie nie fair żeby wymagać żebyś wszystko fajnie umiała od razu. Nie wygląda to może dobrze, że jesteś zagubiona więc naucz się udawać, że ogarniasz i tyle.