Wpis z mikrobloga

Nie da rady, jeśli nie zależy Ci na bilansie spotkań to możesz zawsze ustawić sobie skład i od razu po rozpoczęciu wychodzić(pamiętaj, że musisz chociaż zacząć od środka bo inaczej nie zaliczy).
@korona73: xD #!$%@? gościu przez ostatnie edycje tak było, więc nie sądzę żeby w tej się to zmieniło, a jeśli jeden mecz spróbujesz i Ci nie zaliczy to przecież nic Ci się nie stanie.
@Villen: TY widziałeś EA Acces czy lawirujesz gdzieś w kosmosie? Ja gram od 9h plus webapp i mam jakieś rozeznanie, dlatego pytam. Na #!$%@? udzielasz rad jak gry na oczy nie widziałeś?
@korona73: grasz Squad Battles z TOTW. Te wyróżnione mecze można powtarzać do woli, liczy się ostatni wynik. Wchodzisz do meczu, kopisz piłkę i wyłączasz grę. Nie zalicza Ci wtedy porażki a nabija mecze na kartach.
@IceGoral no właśnie ostatni a mając 2h EA Access nie chce się grać na bota i też ciul wie czy za każdym razem mi nie będzie 1600 potracało czy jednorazowo. Dlatego pytam czy ktoś tak zrobił 10-20 razy i tylko mu 1600 potracilo, bo szkoda mojego czasu, żeby znowu G1 nabijać?
@korona73 ale czego ty nie rozmiesz? Jak grasz ten mecz z wyróżnionym składem to możesz grać go ile razy chcesz. Po meczu zapisuje się OSTATNI wynik. Miałeś 1600 wcześniej, teraz wyszedłeś i nadpisalo ci zero pkt. Zagrasz znowu to wpisze ci nowy wynik.