Wpis z mikrobloga

Jaki rodzaj handlowania wolicie? Snajpienie czy licytowanie grajków po najmniejszej kwocie? Który sposób Waszym zdaniem jest najlepszy, najbardziej efektywny?
#fut
  • 9
@Samowski: Zarobiłem od premiery web appa ponad 450k na licytowaniu i sprzedawaniu drożej. Szczególnie dużo zarobiłem na ważnych meczach. Wybierałem wtedy z 3-4 zawodników, na których był hype, licytowałem 350-550 i sprzedawałem nawet po 1200(pamiętam, że tak ładnie chodził Yeray i Tsygankov ale teraz już nie). Teraz część tego zainwestowałem w karty takie jak Jovic, Aouar czy Partey i trzymam do premiery lub pierwszej LW.
A i jeszcze zrobiłem jednorazową akcję
@wicked93 Tak. Wydaje mi się że na 100% dostanie otw, a nawet jeśli nie to jego cena w ciągu dwóch dni wzrosła o 1.5k i myślę że jest szansa że po premierze od razu się na niego rzucą.
@Villen: Jovic o tyle gorzej ze ma kiepska narodowość do hybryd i niższy ovl niż Hernandez. Po sobocie hernandeza będzie mało, bo będzie w paczkach OTW. Mi sie wydaje ze jemu cena mocno pojdzie do gory bo jest bardzo grywalny, super narodowość i niezła liga do połączeń.
@wicked93 Na pewno masz rację, no ale różnica cenowa w tym momencie jest ogromna i na inwestycje Jovica mogę sobie pozwolić, wydaje mi się że raczej na nim nie stracę. Nieam tyle coinsow żeby sobie kupić kilku Hernandezow. Swoją drogą sprzedałem go przed nagrodami za.sb za 47k, a odkupilem snajpiąc za 40,5k. Małe profit ale zawsze coś, teraz już chyba zatrzymam go na stałe do składu. Udalo mi się jeszcze zesnajpic Joao